دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

دانشگاه‌ها تا پایان سال جاری كسری ندارند

 

دانشگاه‌ها تا پایان سال جاری كسری بودجه جدی ندارند

 

 

رئیس كمیسیون آموزش مجلس گفت: دانشگاه‌های كشور تا پایان سال جاری كسر بودجه جدی ندارند. علی عباسپور تهرانی‌فرد رئیس كمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس افزود: كسر بودجه دانشگاه‌ها در سال جاری ۲۵۶ میلیارد تومان بود كه مقداری از این میزان در اصلاح بودجه ۸۸ پرداخت شده است.


وی گفت: بین كسر بودجه اعلام شده از سوی دانشگاه‌ها و كسر بودجه بررسی شده از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور تفاوت وجود دارد.


رئیس كمیسیون آموزش مجلس اظهار كرد: دانشگاه‌ها برای به پایان رساندن سال دچار كسر بودجه جدی نیستند و اگر كسری وجود داشته باشد بیشتر در بخش طرح‌ها عمرانی است.


ویدیو مرتبط :
آمارهای تازه ای از قاچاق کالا در سال جاری

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اعلام نتایج کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تا پایان هفته جاریآزمون دانشگاه آزاد,ناصر اقبالی,

اقبالی خبر داد
اعلام نتایج کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تا پایان هفته جاری


رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج کارشناسی پیوسته با آزمون دانشگاه آزاد تا پایان هفته جاری خبر داد.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج کارشناسی پیوسته باآزمون دانشگاه آزاد تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: زمان دقیق اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته باآزمون دانشگاه آزاد هنوز مشخص نیست و در روزهای آینده اعلام می‌شود.

اقبالی افزود: ثبت‌نام در فرایند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز تا پایان شهریورماه فعال خواهد شد./فارس