دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

اچ تی سی برای اولین بار ضرر کردتولیدکننده گوشی‌های هوشمند HTC,گوشی‌های هوشمند HTC

اچ تی سی برای اولین بار ضرر کرد

این شرکت بزرگ طی سه ماه قبل از پایان سپتامبر 2013 حدود 2.97 دلار تایوان(100 میلیون دلار آمریکا) ضرر خالص داشته است.

این شرکت طی دوره زمانی مشابه از سال قبل 3.9 میلیارد دلار تایوان سود کسب کرد.


شرکت HTC در گزارش مالی خود توضیح داد به دنبال افزایش مشکلات پیش ‌رو برای تثبیت سهم خود در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند، طی سه ماه گذشته برای نخستین بار ضرر مالی را تجربه کرده است.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، شرکت HTC در گزارش مالی خود توضیح داد که به دنبال افزایش مشکلات پیش‌رو برای تثبیت سهم خود در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند، طی سه ماه گذشته برای نخستین بار با ضرر مالی را تجربه کرده است.

شرکت تایوانی تولیدکننده گوشی‌های هوشمند HTC با انتشار گزارشی اعلام کرد که برای نخستین بار طی فصل گذشته با ضرر مالی مواجه شده است.

این شرکت بزرگ طی سه ماه قبل از پایان سپتامبر 2013 حدود 2.97 دلار تایوان(100 میلیون دلار آمریکا) ضرر خالص داشته است. این شرکت طی دوره زمانی مشابه از سال قبل 3.9 میلیارد دلار تایوان سود کسب کرد.

مجموع درآمدهای HTC طی دوره زمانی یاد شده 47 میلیارد دلار تایوان محاسبه شد که این رقم از درآمد 70.2 میلیارد دلاری این کشور فصل سوم سال 2012 بسیار کمتر بود.

این شرکت در بیانیه مالی خود توضیحی در مورد کاهش تعداد گوشی‌های فروخته شده در بازار جهانی نداد./فارس

 


ویدیو مرتبط :
اولین بازی اولین هتریک برای رونی در منچستر یونایتد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تلاش تراكتور سازی برای كسب اولین پیروزی مقابل ذوب آهن 

 

 

تلاش تراكتور سازی برای كسب اولین پیروزی مقابل ذوب آهن

 

هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر

تلاش تراكتور سازی برای كسب اولین پیروزی مقابل ذوب آهن

تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن فردا (یکشنبه) در اصفهان رودرروی هم قرار می گیرند و تراکتورسازی در این دیدار برای کسب اولین پیروزی خود مقابل این تیم در لیگ برتر تلاش خواهد کرد.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که تاکنون و در جریان رقابت های لیگ برتر، پنج بار به مصاف ذوب آهن رفته هیچ موفقیتی مقابل این تیم کسب نکرده و در دیدار فردا که ششمین مصاف این دو تیم در لیگ برتر خواهد بود برای کسب پیروزی تلاش خواهد کرد تا به ناکامی های خود مقابل این تیم اصفهانی پایان دهد.

اولین مصاف این دو تیم در لیگ برتر، در فصل اول این رقابت ها بود که تراکتورسازی تبریز در خانه و با نتیجه دو بر صفر مغلوب ذوب آهن شد و در بازی برگشت این دیدار، در اصفهان با نتیجه یک بر صفر نتیجه بازی را واگذار کرد.

سومین تقابل این دو تیم در لیگ برتر به فصل نهم و دومین حضور تراکتورسازی در لیگ برتر برمی گردد که تراکتورسازی با ''فراز کمالوند'' توانسته بود پس از هفت فصل دوری از رقابت ها، دوباره در این میادین حضور یابد.

در این فصل از رقابت ها، تراکتورسازی بهترین نتیجه خود در لیگ برتر مقابل ذوب آهن را کسب کرد و در تبریز به نتیجه مساوی بدون گل رضایت داد و به عقیده بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران فوتبال می توانست در بازی پیروز از میدان خارج شود.

اما در دیدار برگشت، این تیم اصفهانی بود که با یک گل تراکتورسازی را شکست داد و سومین برد خود مقابل تراکتورسازی در لیگ برتر را رقم زد.

در پنجمین مصاف این دو تیم مدعی فصل دهم، تیم تراکتورسازی در خانه با نتیجه دو بر یک مغلوب ذوب آهن شد و در این بازی بود که تراکتورسازی اولین گل خود در مصاف با ذوب آهن در لیگ برتر را به ثمر رساند.

در مجموع بازی هایی که دو تیم در لیگ برتر انجام داده اند ذوب آهن مقابل تراکتورسازی چهار بار به برتری دست یافته و تنها یک بازی به تساوی کشیده شده است.

هدفی که تراکتورسازی در این دیدار به دنبال آن است کسب اولین پیروزی مقابل ذوب آهن است و با توجه به اینکه کمالوند نیز به شکست رکوردهای مربیان قبلی و طلسم های این تیم علاقه زیادی دارد، می توان پیش بینی کرد که در این بازی دو تیم خصوصا تراکتورسازی نمایش خوبی از خود ارایه دهند.

علاوه بر این، این دیدار از این لحاظ که رقیبان تراکتورسازی برای کسب رده چهارمی که تراکتورسازی در ان قرار دارد، در تعقیب نزدیک وی هستند از حساسیت خاصی برخوردار است و تراکتورسازی برای اینکه این رده را حفظ کند باید به فکر برد در این بازی باشد.

ذوب آهن نیز برای اینکه جایگاه خود در صدر جدول را مستحکم تر کند به چیزی جز سه امتیاز بازی فکر نمی کند هر چند از دست دادن امتیاز در بازی با تراکتورسازی، تغییری در جایگاه این تیم در صدر جدول ایجاد نخواهد کرد.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با 41 امتیاز از 24 بازی در رده چهارم و ذوب آهن اصفهان با 48 امتیاز از این تعداد بازی در رده نخست جدول رده بندی جای دارند.