دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

اعتیاد به عینک‌های متصل هم رسیداخبار علمی - اعتیاد به عینک‌های متصل هم رسید

عینک شیشه‌ای متصل گوگل به دلیل قابل حمل بودن، به غیر از اعتیادی که به وجود آورده، ممکن است اثرات مضر بر روی ذهن نیز داشته باشد.

عینک‌های شیشه‌ای گوگل طرفداران زیادی دارد و اکثر مردم از قبیل، پزشکان و کارمندان و جوانان از آن استفاده می‌کنند؛ عینک گوگل ابزاری است که دارای اشتغال، مطالب پزشکی و بازی‌های ویدئویی است و به نظر می‌رسد امروز بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است و در واقع در حدود 18 ساعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرکز پزشکی و نیروی دریایی سن دیگو گزارش دادند: برخی از کارمندان به این عینک اعتیاد آورده‌اند؛ این عینک به علت اینکه دائم روی صورت قرار گرفته است بیشتر از هر ابزاری مورد توجه و استفاده است که این مسئله نگران کننده است زیرا ممکن است اثرات مضر بر روی مغز و ذهن داشته باشد.

گاهی استراحت بدون این وسایل لازم است.

 

اخبار,اخبار علمی,عینک‌های شیشه‌ای گوگل

 

اخبار,اخبار علمی,عینک‌های شیشه‌ای گوگل

 

اخبار,اخبار علمی,عینک‌های شیشه‌ای گوگل

 

اخبار علمی - فارس


ویدیو مرتبط :
عینک هوشمند سونی به FCC رسید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

انتظار برای عینک گوگل به پایان رسیداخبار,اخبار علمی,عینک هوشمند گوگل


اخبار علمی - انتظار برای عینک گوگل به پایان رسید

گفته می شود این شرکت قصد دارد با این عرضه عمومی، تعداد افرادی را که از این سخت افزار استفاده می کنند، افزایش دهد.

شرکت گوگل قصد دارد به انتظارها پایان داده و عینک هوشمند خود را سه شنبه 26 فروردین (15 آوریل) برای عموم به بازار عرضه کند.

به گزارش  مهر، این شرکت برای نخستین بار نسخه "کاوشگر" را که نسخه آزمایشی هزار و 500 دلاری برای این عینک است برای فروش عمومی عرضه می کند.

گفته می شود این شرکت قصد دارد با این عرضه عمومی، تعداد افرادی را که از این سخت افزار استفاده می کنند، افزایش دهد.

بر اساس اعلام این شرکت، هر فرد بزرگسال در آمریکا می تواند با مراجعه به سایت گوگل و خرید این عینک به قیمت هزار و پانصد دلار و پرداخت هزینه مالیات آن، یک "کاوشگر" شود.

گوگل در مدت استفاده آزمایشی از این عینک و دریافت بازخورد ها، اکنون عینک جدید خود را با فریم و شکل مورد علاقه مردم روانه بازار می کند.

عینک هوشمند گوگل که مانند عینک های معمولی به چشم زده می شود با وجود یک صفحه نمایش کوچک در گوشه بالای سمت راست، اطلاعات را به کاربر آن انتقال می‌دهد.

این عینک به کاربران امکان عکس‌برداری، کنترل دمای هوا، جهت یابی، برقراری یک تماس ویدیویی و مشاهده وب سایت‌ها از طریق صفحه نمایش کوچک آن را می‌دهد و همه این موارد با استفاده از آیکون ‌هایی کنترل می‌شوند که به وسیله فرامین صوتی فعال شده و در میدان دید کاربر ظاهر می‌شوند.

گفته می شود این عینک از سیستم عامل اندروید استفاده می کند. همچنین یک ارتباط اطلاعات 3G و یا 4G ، حسگرهای حرکتی و جهت یاب GPSاز دیگر قابلیت‌های این دستگاه به شمار می‌روند.

اخبار علمی - مهر