اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

۲ زن «زنده زنده» در ساختمان داغ سوختند

 

۲ زن «زنده زنده» در ساختمان داغ سوختند

 

مرگ دلخراش دو زن جوان بر اثر آتش سوزی اسرارآمیز ، پلیس جنایی بندرعباس را با معمای تازه ای رو به رو کرد. لفن مرکز فوریت های آتش نشانی بندرعباس ۲۱:۴۵ جمعه به صدا در آمد و یک شهروند اعلام کرد خانه ای در کوی کارگر ۵ خیابان ملت به شدت شعله ور شده است.


سپس کمک رسانان ایستگاه شماره ۲ این سازمان به سرعت به ساختمان مورد نظر رفتند و در عملیاتی نفسگیر آتش را مهار کردند اما با مرگ دو زن ، خستگی بر جانشان ماند.

 

در آن بین سه مرد جوان نیز دچار ۲۰ تا ۳۰ درصد سوختگی شدند اما با تلاش «ناجیان ۱۲۵» و کمک رسانان اورژانس از مرگ گریختند.

 

به دنبال تحقیق مقدماتی بازپرس کشیک وقت دادسرای بندرعباس پیکرهای قربانیان به پزشکی قانونی فرستاده شد.

 

رازگشایی معما روی سه فرضیه خودسوزی ، جنایت یا بی احتیاطی متمرکز است.

 ویدیو مرتبط :
‫کارگران دفن زباله زنده زنده در آتش سوختند!‬

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سرنشینان پژو در آتش بی احتیاطی راننده زنده زنده سوختند 

سرنشینان پژو در آتش بی احتیاطی راننده زنده زنده سوختند

 

رییس پلیس راه استان گیلان از مصدومیت سه تن و كشته شدن دو نفر دیگر بر اثر آتش سوزی ناشی از برخورد یك دستگاه پژو ۴۰۵ با سواری زانتیا خبرداد.

سرهنگ مجید جمشاد در تشریح جزئیات این خبر گفت: این حادثه به علت بی مبالاتی و تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پژو ۴۰۵ در «منطقه خانبلاغی» محور آستارا به اردبیل به وقوع پیوسته كه منجر به آتش سوزی خودرو و فوت دو نفر بر اثر سوختگی شده است.

رییس پلیس راه استان گیلان با بیان اینكه سواری پژو ۴۰۵ به دلیل تجاوز به چپ بصورت شاخ به شاخ با یک دستگاه سواری زانتیا برخورد كرده است، خاطرنشان كرد: بر اثر شدت ضربه، موتور خوردو ۴۰۵ آتش گرفت و راننده و سرنشین آن در میان آهن پاره ها گرفتار شدند و در آتش سوختند.

به گفته وی، سه سرنشین زانتیا نیز در این حادثه به شدت مجروح شدند و با كمك افراد حاضر در صحنه تصادف و نیروهای امدادی نجات پیدا كردند اما به علت شدت تصادف، هر دو خودرو در آتش سوختند.

جمشاد با اشاره به شرایط آب وهوایی استان گیلان و بارش باران به رانندگان توصیه كرد با دقت و توجه کافی و رعایت سرعت مطمئنه از سرعت، سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ پرهیز كنند چرا كه در روزهای بارانی به علت کاهش ضریب اصطحكاك بین سطح جاده و لاستیک ها هنگام استفاده از ترمز و عدم فرمان پذیری مناسب خودرو در جاده های لغزنده ارتکاب این تخلفات به حوادث دلخراش این چنینی ختم خواهد شد.... / خبرگزارى ایسنا