اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

یک شیطان در انگلستان دستگیر شد/بردگی مرگبار جنسی دختران جوان+عکستجاوز جنسی , تجاوز جنسی به دختر

یک شیطان در انگلستان دستگیر شد/بردگی مرگبار جنسی دختران جوان+عکس

به گزارش پلیس اسکاتلند یارد قتل و تجاوزهای جنسی به صورت اینترنتی در دورهام انگلستان با دستگیر شدن عامل آن خاتمه یافت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به نقل از آسوشیتدپرس آدریان میور 50 ساله متهم به چندین فقره قتل و تجاوز جنسی به مقتولین خود پس از تصادف در یک سانحه رانندگی در دورهام انگلستان دستگیر شد.

پیش تر اسکاتلندیارد خبر از دوستی های اینترنتی منجر به مرگ به کاربران اینترنتی به ویژه صفحات فیس بوک و یاهو هشدار داده بود.

آدریان میور پس از برقراری رابطه دوستی با جلب اطمینان، قربانیان خود را مورد ضرب و شتم قرار می داد و پس از چند روز بردگی جنسی آنان را به قتل می رساند و بعد آنان را در بیابان های یورکشایر رها می کرد.

وی پس از آنکه آخرین قربانی خود را پس از قتل وی در بیابان رها کرد در یک سانحه رانندگی مجروح و دستگیر شد.وی ادعا کرد تصادف وی فقط یک بدشانسی بود.

وی پس از بهبودی‌اش از بیماستان در دادگاهی که در نیوکاسل برگزار شد با اتهامات قتل، تجاوز به عنف و ناامن ساختن فضای اینترنتی به اعدام محکوم شد.

40 تیم از افسران پلیس جستجوی خود را برای یافتن اجساد قربانی شده توسط میور در بیابان های اطراف یورک شایر آغاز کردند.

وکیل مدافع میور اندرو رابرتسون در دفاع از موکل خود که تاکنون به 7 فقره قتل عمد اعتراف کرده نتوانست کاری از پیش ببرد و فقط توانست صدور رأی نهایی دادگاه به دلیل ناقص بودن پرونده و نبودن شاهد به تعویق بیاندازد./باشگاه خبرنگاران

 


ویدیو مرتبط :
بردگی جنسی و عذرخواهی رسمی ژاپنی‌

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

22 سال زندان برای رهبر باند تجارت جنسی دختران جوان تجارت جنسی دختران,سوء استفاده جنسی از کودکان,تجاوز جنسی

"شبیر آحمید" به همراه نه نفر دیگر باند بزرگ سوء استفاده جنسی از کودکان را در منطقه "روچدل" و "اولدهام" انگلیس هدایت می کردند و هدف آنها به دام انداختن دختران جوان و نوجوانی بود که بنا به دلبل مشکلات خانوادگی و غیره زمینه کشیده شدن به راه خلاف را داشتند.

به گزارش "اکسپرس انگلیس"، 11 هفته دادگاه وی به طول انجامید و قاضی دادگاه لیورپول او را به تحمل 19 سال زندان محکوم کرد. علاوه بر این محکومیت دادگاه دیگری قبل از این دادگاه وی را به خاطر ارتکاب به 30 فقره تجاوز جنسی به دختران کودک به مدت 3 سال زندان محکوم کرده بود.

وی سالیان سال دختران جوان آسیائی را طعمه خود قرار داده و به آنها تجاوز می کرده و علاوه بر این تمامی این دختران را جزء دارائی های خود محسوب و از آنها تنها برای لذت جنسی شخصی خود استفاده می کرده و در نهایت بعد از استفاده، آنها را بمانند کالائی ناچیز می فروخته است.

بنا به این گزارش قربانیان بحدی جوان و آسیب پذیر بودند که حتی زمانیکه به منظور شهادت دادن بر علیه متهم در دادگاه حضور بهم رسانده بودند، از شرم زیاد نمی توانستند در صحن دادگاه خود را نشان دهند چرا که به گفته خودشان از روبرو شدن با مردم و اجتماع شرم دارند.

در نهایت دادگاه متهم را به جرم هدایت بزرگترین باند تجارت جنسی دختران جوان و نوجوان آسیائی و همچنین سالها تجاوز به دختران جوان ،متهم شناخته و به 22 سال زندان محکوم کرد. لازم به ذکر است که متهم علیرغم وجود شواهد بسیار، باز هم ادعا بر بی گناهی داشت.

از نکات جالب توجه اینکه متهم در دادگاه شروع به فحش و ناسزا گوئی کرد به حدی که قاضی دادگاه او را از دادگاه اخراج کرد.... / جام نیوز