اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

گانگسترهای زن و رهبرشان در هند! +عکس


زنان منطقه باندلخند در اوترپرادش هند بعد از داستان تجاوز یک مرد به یکی از زنان و بازداشت زنان در اعتراض به این موضوع به پلیسهای فاسد تاختند و تصمیم گرفتند تا خودشان با تشکیل نیروی محلی جلوی جرم و جنایت را بگیرند.

خبرآنلاین: زنان منطقه باندلخند در اوترپرادش هند بعد از داستان تجاوز یک مرد به یکی از زنان و بازداشت زنان در اعتراض به این موضوع به پلیسهای فاسد تاختند و تصمیم گرفتند تا خودشان با تشکیل نیروی محلی جلوی جرم و جنایت را بگیرند.
 


گانگسترهای صورتی پوش ملقب به گانگسترهای گلابی حدود 10 هزار نفرند که با لباس ساری صورتی و یک چوب بلند تشخیص داده می شوند.رهبر آنها زن 47 ساله بنام سمپات پال دوی است که با رانی لاکسمیبای مقایسه شده است. آنها فلسفه خاص خود را بنیان نهاده و می گویند پلیس فاسد هیچ کاری برای زنان نمی کند و خود آنها باید از جان خود و سایر زنان محافظت کنند.
ویدیو مرتبط :
گانگسترهای دیوانه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

در شمال‌غرب پایتخت رخ داد؛ حذف رقیب عشقی به سبك گانگسترهای آمریكایی!اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

در شمال‌غرب پایتخت رخ داد؛

حذف رقیب عشقی به سبك گانگسترهای آمریكایی!

جوانی كه رقیب عشقی‌اش را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود، خود را به پلیس معرفی كرد.

ایسنا: مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض در ساعت 22:30 روز 26 اردیبهشت سال‌جاری از وقوع یک فقره قتل با سلاح‌گرم در خیابان سردار جنگل مطلع شدند و پس از حضور در محل تحقیقات خود را آغاز كردند.

 

با آغاز تحقیقات، زن جوانی حدودا 25 ساله به هویت «مینا-ز» در اظهارات اولیه خود به کارآگاهان گفته بود كه در پشت چراغ قرمز توقف کرده بوده که ناگهان دو نفر پس از سوارشدن به داخل ماشین، با یکدیگر درگیرشده و یکی از آنان با اسلحه اقدام به تیراندازی به نفر دوم كه بر صندلی جلو نشسته بود، کرده و پس از آن از ماشین پیاده و از محل متواری شد.

 

در ادامه با توجه به اظهارات «مینا-ز» و وجود تناقضات متعدد میان گفته‌های وی با اسناد و مدارک بدست آمده از بررسی صحنه جنایت، کارآگاهان اقدام به بازداشت مینا و انتقال وی به اداره دهم کردند كه با انتقال مینا به اداره دهم و آغاز تحقیقات تخصصی، وی به ناچار لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود معترف شد که جنایت توسط جوانی 24 ساله به هویت «فرزاد – الف» انجام شده که از چندی پیش به او پیشنهاد ازدواج داده است.

 

مینا در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان گفت از چند ماه پیش فرزاد به وی پیشنهاد ازدواج داد و این در حالی بود که جوان دیگری به هویت «محسن-ف» 33 ساله نیز از وی درخواست ازدواج کرد و همین موضوع باعث شده بود تا نتواند به پیشنهاد فرزاد که در پیشنهاد خود پافشاری می‌کرد، جواب مشخصی بدهد و در شب حادثه نیز در حالی که قصد داشت تا شرایط ازدواج خود را با محسن در میان بگذارد و به او بگوید که به فرزاد علاقه دارد، ناگهان فرزاد سوار ماشین شده و پس از قدری درگیری با محسن، با شلیک گلوله اقدام به کشتن محسن کرد و از محل متواری شده است.

 

با شناسایی فرزاد 24 ساله، دستگیری وی در دستور کار اداره دهم قرار گرفت و کارآگاهان در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که وی پس از ارتکاب جنایت، تهران را به مقصد شمال کشور ترک کرده است که با آموزش‌های ارائه شده به خانواده متهم، سرانجام متهم در روز شنبه، 30 اردیبهشت با مراجعه حضوری به اداره دهم، خود را به کارآگاهان تسلیم کرده است.

 

فرزاد در اعترافات خود ضمن اعتراف صریح به ارتکاب جنایت، در اولین اظهارات خود به کارآگاهان معترف شد كه به هیچ عنوان قصد کشتن مقتول را نداشته و تنها می‌خواسته با اسلحه او را بترساند که ناگهان اسلحه شلیک شده و گلوله به سرش خورده است.

 

متهم در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان گفت: چند وقتی بود که با وجود تماس‌های فراوان برای گرفتن پاسخ درخواست ازدواجم از مینا، وی پاسخ تلفن‌هایم را نمی‌داد و هر بار هم که جواب تماس‌هایم را می‌داد، به بهانه‌های مختلف از دادن جواب نهایی به وی خودداری می‌کردم كه برای همین، با تصور این که او قصد ازدواج با شخص دیگری را دارد، تصمیم گرفتم تا او را تحت نظر بگیرم تا اینکه در شب حادثه، مینا را در میدان پونک با جوان دیگری دیدم که سوار ماشین مینا شد و به سمت خیابان سردار جنگل حرکت کرده‌اند كه پس از مدتی جلوی ماشین مینا را گرفتم و به صندلی عقب ماشین رفتم و پس از آن بود که با وی درگیری شدم، قصد داشتم تا با اسلحه‌ای که از چند روز قبل تهیه کرده بودم او را بترسانم ناگهان گلوله‌ای از اسلحه‌ شلیک شد و به سر مقتول خورد.

 

به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به کشف سلاح از سوی خانواده متهم و تحویل آن به پلیس آگاهی، گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم و صدور قرار بازداشت موقت، متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و همچنین مشخص‌شدن نحوه و زمان تهیه سلاح در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت./ایسنا