اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

کمپین سینماگران برای حمایت از توافق بزرگ


عباس کیارستمی، اصغر فرهادی، مجید مجیدی، رخشان بنی‌اعتماد،رضا میرکریمی و محمد مهدی عسگرپور در یک کمپین خواستار رسیدن به توافق هسته‌ای و حمایت مردم از این توافق شدند.

خبرگزاری ایسنا: عباس کیارستمی، اصغر فرهادی، مجید مجیدی، رخشان بنی‌اعتماد،رضا میرکریمی و محمد مهدی عسگرپور در یک کمپین خواستار رسیدن به توافق هسته‌ای و حمایت مردم از این توافق شدند.

در حالیکه آخرین مذاکران ایران برای توافق هسته‌ای ادامه دارد و اخیرا در نیویورک به نتیجه خاصی نرسید، 6 فیلم‌ساز ایرانی با راه‌اندازی کمپینی در توییتر، خواستار رسیدن به توافق هسته‌ای و حمایت مردم از این توافق شده‌اند.

در پوستر این کمپین که عکس این 6 فیلم‌ساز قرار گرفته دعوت شده که به این کمپین بپیوندند و نوشته شده است: «هیچ توافقی بدتر از عدم توافق نیست.»

کمپین سینماگران برای حمایت از توافق بزرگ


ویدیو مرتبط :
تظاهرات یهودیان ضد اسرائیل برای حمایت از توافق

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کمپین آمریکایی برای حمایت از توافق هسته ای با ایراناخبار,اخبار سیاست خارجی ,توافق هسته ای ایران و 5+1

شورای ملی ایرانیان آمریکا، این کمپین را در سراسر آمریکا راه اندازی کرده است و واکنش ها به آن تاکنون مثبت بوده.

کمپین آمریکایی برای حمایت از توافق هسته ای با ایرانشورای ملی ایرانیان آمریکا با برگزاری کمپینی در نظر دارد ضمن جمع آوری امضا از توافق هسته ای حمایت کند.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت آر تی روسیه، شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایک) یک سازمان غیر انتفاعی وعام المنفعه است که در جهت حمایت از حقوق سیاسی ایرانیان ساکن آمریکا در این کشور تشکیل شده است.

 مقر این شورا در شهر واشنگتن قرار دارد.

از آن جا که کنگره آمریکا قصد دارد در ماه آینده توافق هسته ای ایران را به رأی گیری بگذارد، بنابراین شورای مذکور در نظر دارد با جمع آوری بیشترین میزان امضا و ارائه آن ها به کنگره، اعضا را به تایید توافق قانع کند.

شورای ملی ایرانیان آمریکا، این کمپین را در سراسر آمریکا راه اندازی کرده است و واکنش ها به آن تاکنون مثبت بوده. هر کس با توافق نامه موافق است، بدون هیچ سوالی برگه کمپین را امضا می کند.

برخی از شهروندان خواهان اطلاعات بیشتر در مورد این توافق نامه شدند.

ایران و گروه 1+5 در تیرماه گذشته بر سر مسئله هسته ای ایران به توافق تاریخی دست یافتند. با این حال کنگره آمریکا هم اکنون در حال بررسی این توافق است.

احتمال جدی درباره رد شدن این توافق در کنگره آمریکا وجود دارد.


هم اکنون در آمریکا کمپین های مختلفی در حمایت یا مخالفت با توافق هسته ای برای تاثیرگذاری بر رای کنگره به راه افتاده است.


اخبار سیاست خارجی - عصر ایران