اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

کشتی ایرن برای بازرسی به جیبوتی می‌رود


کشتی امدادرسان ایرانی برای بازرسی توسط سازمان ملل به جیبوتی می‌رود.

خبرگزاری فارس: کشتی امدادرسان «ایران‌شاهد» که از چندی پیش عازم یمن شده بود برای بازرسی توسط سازمان ملل به جیبوتی می‌رود.
 
این کشتی پس از بازرسی جیبوتی را به مقصد بندر الحدیده یمن ترک می‌کند.
 
کاروان دریایی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای امدادرسانی به مردم یمن، غروب روز دوشنبه 21 اردیبهشت ماه، حرکت خود را از اسکله شهید رجایی بندرعباس آغاز کرد تا برای رساندن 2500 تُن کمک های دارویی و غذایی به مردم جنگ زده یمن، مسیر 1785 مایلی را طی کند.
 
این 2500 تن بار شامل 2400 تن مواد غذایی از قبیل 1200 تن برنج، 700 تن آرد، 400 تن کنسرو، 50 تن آب معدنی و ... و حدود 100 تن انواع داروها و تجهیزات پزشکی است.


ویدیو مرتبط :
کشتی نجات ایرانی در بندر جیبوتی پهلو گرفت!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

یک طلا و یک نقره برای ایران در روز اول مسابقات کشتی قهرمانی آسیا 

صعود هانوفر، بایرن را به طور موقت از سهمیه لیگ قهرمانان محروم كرد

 

بیست و چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا با کسب یک نشان طلا و یک نقره ایران پیگیری شد.

در نخستین روز این مسابقات که در تاشکند ازبکستان برگزار می شود، در وزن ۸۴ کیلوگرم احسان امینی در دور نخست ریگولنگ سی از چین را شکست داد ، در دور دوم مقابل زائوربک سوخیف از ازبکستان دارنده مدال طلا و نقره جهان به پیروزی رسید، در مرحله نیمه نهایی یوسف عبدالسلام اف نایب قهرمان المپیک پکن از تاجیکستان را مغلوب کرد و در فینال کانات بردیف از قزاقستان را شکست داد و به نشان طلا دست یافت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم مصطفی آقاجانی در دور نخست سئونگ چول لی از کره جنوبی را شکست داد، در دور دوم جانگ میونگ ری از کره شمالی را از پیش رو برداشت، در مرحله نیمه نهایی مقابل نوری یوکی تاکاتسوکا از ژاپن به پیروزی رسید و در دیدار پایانی مقابل دارن ژوماگازیف از قزاقستان مغلوب شد و به نشان نقره بسنده کرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز مرتضی رضایی قلعه ، در ۵۵ یاسر حیدرقلی نژاد و در ۶۶ کیلوگرم مصطفی حسین خانی از دست یابی به نشان بازماندند..... / خبر آنلاین