اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

چهره مردانه بازیكن زن فوتبال! +عکس


پارك ائون سئون، بازیكن تیم فوتبال زنان "سئول سیتی آمازونز" در لیگ برتر كره جنوبی است كه ظاهر مردانه اش باعث شده تا بسیاری از مربیان تیم های این لیگ در اعتراض به وی درخواست آزمایش تعیین جنسیت برای این بازیكن را بكنند.

باشگاه خبرنگاران: پارك ائون سئون، بازیكن تیم فوتبال زنان "سئول سیتی آمازونز" در لیگ برتر كره جنوبی است كه ظاهر مردانه اش باعث شده تا بسیاری از مربیان تیم های این لیگ در اعتراض به وی درخواست آزمایش تعیین جنسیت برای این بازیكن را بكنند.

این بازیكن 1 متر و 80 سانتی متر قد و 75 كیلوگرم وزن دارد و ظاهر وی تماما شبیه به یك بازیكن مرد است و به همین دلیل بیشتر مربیان درخواست كرده اند تا این بازیكن آزمون تعیین جنسیت بدهد.

این جنجال پس از آن آغاز شد كه این بازیكن توانست در 22 بازی 19 گل برای تیمش به ثمر برساند و به یك مهاجم حرفه ای تبدیل شود.

پارك ائون سئون چنین اتفاقی را احمقانه توصیف كرده و عنوان داشته كه تنها چهره او شبیه به مردان است.






ویدیو مرتبط :
بازیكن ناجوانمرد فوتبال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مشكل خروجی 4 بازیكن تیم فوتبال امید حل شد



 

 

 

مشكل خروجی 4 بازیكن تیم فوتبال امید حل شد

 

مشکل خروجی چهار تن از بازیکنان تیم فوتبال امید برای حضور در تورنمنت ویتنام حل شد.

تیم امید برای حضور در تورنمنت ویتنام شنبه 5 صبح عازم قطر و سپس راهی ویتنام می شود.

ملی پوشان تیم امید از بعد از ظهر پنجشنبه باید در کمپ تیم های ملی حضور داشته باشند. برای این سفر شماری از بازیکنان با مشکل خروجی روبه‌رو بودند که امروز صبح مشکل چهار نفر حل شد.

امیر شرفی، میلاد نصرتی، علی مرزبان و شهریار شیروند بازیکنانی هستند که می توانند تیم امید را در ویتنام همراهی کنند.

همچنین مشکل خروجی خلیل صالح آزاد یکی از گلرهای تیم امید نیز با دریافت نامه از سوی دانشگاه حل می شود که تا کنون این نامه از سوی دانشگاه وی در شیراز صادر نشده است اما رشید مظاهری دیگر دروازه بان دعوت شده به تیم امید با مشکل جدی تری برای خروج از کشور روبه‌رو است و فعلا نمی تواند این تیم را در مسابقات خارجی همراهی کند.

تیم امید درحالی خود را برای این تورنمنت آماده می کند که هنوز بین فدراسیون فوتبال و باشگاه های سپاهان و پرسپولیس برای حضور سید جلال حسینی و غلامرضا رضایی به عنوان بازیکنان بزرگسال در تیم امید تعامل لازم صورت نگرفته است.