اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

پیداشدن دست بیگانگان در جنایات تروریستی 

جنایت تروریست ها

 

زاهدان _ يک فرمانده سپاه پاسداران گفت: اگر با دقت به حوادث تروريستي سيستان و بلوچستان بنگريم، دستهاي بيگانگان به ويژه آمريکا، انگليس و موساد در اين جنايتها ديده مي شود زيرا نمي خواهند ملت ايران و نظام اسلامي از عزت و اقتدار در منطقه برخوردار باشد.

 

سردار غلامرضا باغباني روز پنجشنبه طي گفت و گو با خبرگزاري جمهوري اسلامي در زاهدان افزود: موساد به پشتوانه برخي کشورهاي مي خواهد چهره انقلاب اسلامي ايران را در جهان کم رنگ نشان دهد.

 

وي اضافه کرد: به يقين در پشت حوادث تروريستي سيستان و بلوچستان دشمنان انقلاب و ايران اسلامي حضور دارند.

 

او بيان کرد: با مرور حوادث تروريستي سيستان و بلوچستان هدايت اين حوادث از بيرون مرزها رخ نمايي مي کند.

 

وي افزود: آمريکاييها، انگليسيها و سازمان جاسوسي رژيم اشغالگر قدس سعي دارند چهره اسلام و انقلاب اسلامي ايران را در دنيا مخدوش کنند.

 

او افزود: دشمنان انقلاب چشم ديدن اتحاد شيعه و سني و پيشرفت و توسعه سيستان و بلوچستان را ندارند لذا نمي خواهند مردم ايران با همدلي و اتحاد در راه اعتلاي انقلاب حرکت کنند.

 

اين فرمانده سپاه اظهار داشت: شهادت سرداران سپاه و سران طوايف، قبايل و مردم عادي نه تنها خللي در اتحاد مردم ايجاد نمي کند بلکه باعث وحدت و يکپارچگي بيشتر شيعه و سني مي شود.

 

وي تاکيد کرد: دشمنان اين مرز و بوم بدانند خون پاک شهدا، ريشه اين شرارتها را در منطقه خواهد خشکاند و جمهوري اسلامي با استفاده با همين مردم امنيت پايدار را در استان سيستان و بلوچستان برقرار مي کند.

 

او گفت: همرزمان شهيدان نيز با همان شيوه قبلي در راه امنيت پايدار منطقه قدم بر مي دارند و سپاه بطور قطع پاسخي کوبنده به جنايتکاران خواهد داد.

 

باغباني افزود: سپاه چشمه جوشان است، اگر سرداري شهيد شود سرداران ديگري پرچم و راه او را برافراشته، ادامه مي دهند و تا انقلاب امام زمان(عج) مبارزه حق عليه باطل ادامه خواهد داشت.

 

 


ویدیو مرتبط :
فجیع ترین جنایات گروه تروریستی داعش!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

منابع آمریكایی ازشكنجه متهمان تروریستی... 

 

منابع آمریكایی از شكنجه متهمان تروریستی در زندان‌های سری خبر دادند

جورج لیتل، سخنگوی CIA اظهار داشت: آن ‌چه كه موسوم به مقرهای سیاه و شیوه‌های شكنجه وحشیانه است براساس دستورات وزارت دادگستری بود.

منابع آمریكایی از اعمال شكنجه در زندان‌های سری آمریكا خبر دادند.

منابع آمریكایی اعلام كردند، چهار تن از متهمان تروریسم كه از رهبران القاعده هستند به طور سری در سال 2003 به گوانتانامو منتقل شدند، یعنی یك سال قبل از این‌ كه دستگیری آنها اعلام شود و در معرض انواع شكنجه‌ها در زندان‌های آمریكا قرار گرفتند.

رادیو صدای روسیه به نقل از منابع اطلاعاتی آمریكا اعلام كرد: این متهمان پیش از این كه دادگاه عالی آمریكا به آنها فرصت گفت‌وگو با وكیل را بدهد در مقرها و زندان‌های سری خارج از خاك آمریكا زندانی بودند.

منابع اطلاعاتی اعلام كردند:‌ سازمان اطلاعات مركزی آمریكا از این چهار متهم به مدت دو سال بازپرسی كرده است بدون این‌كه به آنها فرصتی بدهد تا با وكلا یا فعالان حقوق بشر یا ناظران دیدار داشته باشند و صحبت كنند حتی به آنها فرصت شكایت در خصوص بازداشت و محاكمه‌شان در دادگاه‌های آمریكا داده نشده است.

این منابع افزودند : در روز 24 سپتامبر 2003 یك فروند هواپیمای بوینگ 737 كه هیچ گونه علامتی برای مشخص بودنش نداشت در فرودگاه گوانتانامو فرود آمد كه چهار تن از اعضای القاعده به نام ابوزبیده ‌، عبدالعزیزی الناشری‌، رمزی بن الشیبه و مصطفی هوساوی در آن بودند.

الشیبه و الهوساوی متهم به همكاری در برنامه ریزی برای حملات 11 سپتامبر در آمریكا شده‌اند.

مسئولان ارشد كاخ سفید و وزارت دادگستری پنتاگون و CIA اعلام كردند برنامه انتقال زندانیان كاملا سری بود و حتی بسیاری كه به سازمان CIA‌ نزدیك بودند از انتقال آنها اطلاع نیافتند.

جورج لیتل، سخنگوی CIA اظهار داشت: آن ‌چه كه موسوم به مقرهای سیاه و شیوه‌های شكنجه وحشیانه است براساس دستورات وزارت دادگستری بود.

پایگاه اینترنتی المحیط گزارش داد: عبدالعزیز الناشری مغز متفكر انفجار ناو شكن آمریكایی "یو.اس.اس.كول" در سال 2000 بود . ابوزبیده امكان سفر رهبران القاعده را فراهم می‌كرد. این چهار تروریسم ماه‌ها در خارج از خاك آمریكا با بدترین شكنجه در بازپرسی روبرو شده‌اند.

در اواخر تابستان سال 2003 سازمان سیا اعلام كرده است كه این چهار متهم اسراری را كه از آن اطلاع داشتند افشا كردند و نیازی به بازداشت آنها در مقرهای سیاه نبود به طوری كه به تاسیسات دریایی آمریكا در خلیج گوانتانامو منتقل شدند...../تحلیل:عصرایران