اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

پسر محسن رضایی، شهردار کرج می شود!شهردار کرج  ,پسر محسن رضایی

پسر محسن رضایی، شهردار کرج می شود!

کرج یکی از کلان شهرهای کشور به حساب می آید و شهرداری کرج چیزی کمتر از تهران ندارد. در همین راستا خبرنگار قانون اطلاعاتی به دست آورده که نشان می دهد گزینه اصلی شهرداری کرج، "علی رضایی" فرزند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

علی رضایی میرقائد کیست؟
"علی رضایی" پسر دوم "محسن رضایی" است. فوق لیسانس مدیریت دارد و دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین استاد دانشگاه در واحدهای تهران شمال، رودهن و... دانشگاه آزاد می باشد.

 

وی داماد "لیلی بروجردی" نوه امام بوده و مسلط به زبان عربی و انگلیسی است. سوابق مدیریتی رضایی حکایت از تجربه علی رغم جوانی دارد. مدیرکل ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، قائم مقام معاون بین الملل دبیرخانه مجمع، رئیس هیات مدیره، صاحب امتیاز و مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری "ملت تابناک ما" که صاحب امتیاز سایت و روزنامه "تابناک" می باشد، نایب رئیس هیات مدیره شرکت ایران ترانسفو، قائم مقام دفتر پدرش یعنی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و ... از جمله سوابق مدیریتی "علی رضایی میرقائد" است.
 
ارتباطات خانوادگی "علی رضایی" تنها به فرمانده سابق سپاه پاسداران محدود نمی شود. پدر همسر "علی رضایی" دکتر عبدالحسین طباطبایی، از بهترین جراحان قلب ایران و برادر صادق طباطبایی و خواهر زاده امام موسی صدر است. همسر علی رضایی" سیده هدی طباطبایی یکی از نوادگان امام (ره) است و فرزند وی محمد بنیامین رضایی تنها نتیجه امام راحل است.
 
نکته جالب دیگر درباره "علی رضایی" این است که وی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بوده است. کاپیتانی تیم امید استقلال و بازی در تیم بزرگسالان استقلال در زمان مربیگری رولند کخ، از نکات جالب در پرونده "علی رضایی" است.
 
رضایی، سازمان ملی جوانان یا وزارت ورزش و جوانان
رئیس جمهور جدید و مشاوران وی با بررسی عملکرد وزارت ورزش و جوانان، به این نتیجه رسیده اند که ادغام سازمان ملی جوانان در سازمان تربیت بدنی و تأسیس وزارت ورزش و جوانان که در دوران احمدی نژاد روی داد اقدامی غیرکارشناسی بوده که نتیجه آن مغفول ماندن امور "جوانان" در سایه و حاشیه "ورزش" بوده است.

 

خبرهایی هم به گوش می رسد که در صورت منفک شدن معاونت جوانان وزارت "ورزش و جوانان" و احیای دوباره سازمان ملی جوانان در زیر مجموعه شخص رئیس جمهور "علی رضایی" شانس اول تصدی بر ریاست سازمان ملی جوانان و معاونت رئیس جمهور است.

 

این در حالیست که در بحبوحه اعلام وزرا به مجلس جهت تایید صلاحیت گرفتن نام "علی رضایی" برای وزارت ورزش و جوانان نیز مطرح شد اما نهایتا مسعود سلطانی فر به مجلس معرفی شد که البته نتوانست مجوز ورود به ساختمان خیابان سئول را پیدا کند.
 
در انتخابات مجلس نهم مردم شوشتر در استان خوزستان بیش از 20 هزار امضا جمع کرده بودند تا از "محسن رضایی" بخواهند با کاندیداتوری "علی رضایی" از حوزه انتخاباتی آنان موافقت کند تا وی نماینده مجلس شوشتر شود اما "علی رضایی" به جهت کمک به پدر و ریاست ستاد مردمی انتخاباتی "محسن رضایی" در انتخابات ریاست جمهوری اخیر این امر را نپذیرفت. باید دید رضایی کوچک چه در پست شهرداری کرج و چه در سازمان ملی جوانان چه عملکردی خواهد داشت. /قانون آنلاین

 


ویدیو مرتبط :
قسمت چهارم مستند جنجالی محسن رضایی با نام اقا محسن {بدونه سانسور}

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

محسن رضایی شهردار تهران می شود؟


با اعلام نتایج انتخابات شورای شهر و مشخص شدن اعضای شورای شهر تهران رایزنی‌هایی برای انتخاب شهردار جدید تهران آغاز شده است.

ایسنا: با اعلام نتایج انتخابات شورای شهر و مشخص شدن اعضای شورای شهر تهران رایزنی‌هایی برای انتخاب شهردار جدید تهران آغاز شده است.

در این بین افرادی نیز براساس گمانه‌زنی‌ها مطرح شده‌اند و رایزنی‌هایی نیز با این افراد شده است که از جمله تازه ترین و شاید جدی ترین آنها می‌توان به محسن رضایی از کاندیداهای ریاست جمهوری و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد.

براین اساس ایسنا طی گفتگویی با رییس رسانه‌ای ستاد انتخاباتی محسن رضایی درخصوص رایزنی با محسن رضایی برای شهرداری تهران، اظهار داشت: براساس گفت‌وگویی که با وی داشته‌ام ، تاکنون صحبت‌هایی در این خصوص با وی مطرح شده اما هنوز آقای رضایی در این مورد نظری نداده است.

گیل‌آبادی افزود: این پیشنهاد از سوی افرادی متفاوت و نیز تعدادی از اعضای شورا مطرح شده است و با توجه به اینکه آقای محسن رضایی در فضای انتخابات ریاست‌جمهوری و قبل از آن، جریان سومی را دنبال می‌کردند که عقلانی و منطقی باشد، براین اساس ارایه پیشنهاد از سوی گرو‌ه‌های مختلف، غیرقابل پیش‌بینی نبوده است.

وی اضافه کرد: آقای رضایی در جریان انتخابات ریاست جمهوری هم شعار دولت فراگیر را مطرح کرده است که در آن دو مؤلفه‌ کارآمدی و ولایت فقیه مورد تاکید قرار گرفته است و هر پیشنهادی که در آن این دو مؤلفه رعایت شود، می‌تواند مورد پذیرش قرار گیرد.