اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

وحشی ترین مادر دنیا فرزندش را تکه تکه کرد!/تصاویر دلخراشوحشی ترین مادر دنیا فرزندش را تکه تکه کرد!/تصاویر دلخراش

وحشتی ترین مادر دنیا با قیچی فرزند خود را تکه تکه کرد و سپس او را در حالی که در خون خود می‌غلتید رها نمود.

شیائو بائو نوزاد هشت ماهه چینی بخاطر گاز گرفتن مادرش در حین شیر خوردن این تاوان وحشتناک را پس داد.  مادر وی که هیچ گونه بیماری روانی در موردش تائید نشده 90 بار با قیچی با او حمله می کند.این نوزاد توسط دو عمویش در حالی که غرق در خون بود به بیمارستان برده می شود و نزدیک به 100 بخیه به بدن این نوزاد زده می شود.

وحشی ترین مادر,بیماری روانی,حوادث امروز

 

وحشی ترین مادر,بیماری روانی,حوادث امروز

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

باشگاه خبرنگاران

 

 


ویدیو مرتبط :
احمق ترین مادر دنیا که باعث مرگ فرزندش شد!!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کثیف ترین مادر و پدر دنیا دستگیر شدند/کودکانی که بیش از یک سال استحمام نکردند+تصاویراخبار حوادث - کثیف ترین مادر و پدر دنیا دستگیر شدند/کودکانی که بیش از یک سال استحمام نکردند+تصاویر

یک والدین انگلیسی به جرم بی‌توجهی شدید به 5 فرزند خود به حبس محکوم شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک زوج بی‌کار انگلیسی به جرم بی‌توجهی و اهمیت ندادن به 5 فرزند خود بازداشت و به حبس محکوم شدند. گفته می‌شود همه فرزندان این زوج که بین 3 تا 14 سال سن دارند، به سو‌ء تغذیه مبتلا هستند.

به گفته معلم یکی از این کودکان، "زمانی که او وارد کلاس می‌شد، بوی نامطبوع لباسش که معلوم‌ بود بیش از یک سال شسته نشده است، همه جا را فرا می‌گرفت. تمام بدن کودک بیچاره به دلیل اینکه ماه‌ها استحمام نکرده‌اند، پر از کک بود، تا جایی که هیچ یک از همکلاسی‌هایش حاضر نبودند کنار او بنشینند."

بنا بر گزارش ماموران پلیس، اتاقی که این کودکان در آن زندگی می‌کرده‌اند سرشار از انواع آلودگی‌ها و کک بوده است و کودکان کوچکتر حتی در یک گوشه اتاق ادرار می‌کرده‌اند.

این کودکان به دلیل تغذیه نامناسب و قرار گرفتن در معرض انواع آلودگی به طور طولانی‌مدت، به بیماری‌های بسیاری مبتلا شده‌اند و نیازمند خدمات درمانی سریع هستند. پلیس تاکنون نام پدر 36 ساله و مادر 41 ساله این خانواده را فاش نکرده است.

 

اخبار,اخبار حوادث , کثیف ترین مادر و پدر دنیا

 

اخبار,اخبار حوادث , کثیف ترین مادر و پدر دنیا

 

اخبار,اخبار حوادث , کثیف ترین مادر و پدر دنیا

 

اخبار,اخبار حوادث , کثیف ترین مادر و پدر دنیا

 

اخبار,اخبار حوادث , کثیف ترین مادر و پدر دنیا

 اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران