اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

واژگونی مینی بوس دانش آموزان در حوالی اسد آبادرئیس فوریتهای پزشکی اسدآباد از واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان در برف خبر داد و گفت: در این حادثه پنج نفر از دانش آموزان مجروح و راهی بیمارستان شدند. 

مهدی بسطامی در گفت و گو با ایرنا افزود: این دانش آموزان ساکن روستای موسی آباد هستند که برای تحصیل توسط این مینی بوس هر روز به شهر تردد می کنند که صبح امروز بعلت لغزندگی و یخبندان جاده واژگون شده است.

وی تصریح کرد : ساعت هفت و 40 دقیقه صبح پس از اطلاع به مرکز اورژانس اکیپ فوریتهای پزشکی به محل حادثه اعزام شدیم و مجروحان حادثه به بیمارستان انتقال داده شدند .

رئیس فوریتهای پزشکی خاطرنشان کرد: تعدادی از دانش آموزان نیز توسط خانواده ها و یا مسافران و خودروهای عبوری از حادثه نجات پیدا کرده اند.

بسطامی رانندگان را به رعایت اصول ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی توصیه کرد و گفت: رانندگان سرویسهای مدارس باید از بین افراد با تجربه و مسلط و همچنین خودروهای فاقد هرگونه نقص فنی و مجهز به تجهیزات ایمنی باشند تا دچار حادثه نشوند .

باوجود ریزش برف سنگین از نخستین ساعات بامداد امروز یکشنبه در این شهرستان تمام مدارس در مقاطع مختلف باز بود و همه دانش آموزان در کلاسهای درس حاضر شدند.

شهرستان اسدآباد 107 هزار جمعیت دارد و در 45 کیلومتری همدان واقع شده است. 

 

اخبار حوادث - ایرنا

 


ویدیو مرتبط :
سقوط مینی بوس دانش آموزان به دره

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مشهد/ 1 كشته و حداقل 5 مجروحواژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مشهد/ 1 كشته و حداقل 5 مجروح

لحظاتی پیش اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مشهد مقدس واژگون شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، لحظاتی پیش اتوبوس حامل دانش‌آموزان مشهدی كه از برنامه درس آمادگی دفاعی بازمی گشتند، واژگون شد.

این حادثه تاكنون حداقل 5 مجروح و 1 كشته داشته است.

بر اساس این گزارش گفته می‌شود كه فرد كشته شده كارگر فضای سبز بوده و حال راننده نیز وخیم توصیف شده است

لازم به ذكر است كه این حادثه در ‌پلی نزدیكی میدان استقلال مشهد اتفاق افتاد./باشگاه خبرنگاران