اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

نخستین دوره قرعه کشی خبرنامه برترین ها


دوستان و همراهان عزیز مجله اینترنتی صبح بخیر، همانطور که قول داده بودیم، قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر برگزار شد و برنده خوش شانس این ماه مشخص گردید.

دوستان و همراهان عزیز مجله اینترنتی صبح بخیر، همانطور که قول داده بودیم، قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر برگزار شد و برنده خوش شانس این ماه مشخص گردید.

نخستین دوره قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر

برنده این دوره، جناب آقای سید حشمت الله هاشمی، از استان چهارمحال و بختیاری می باشند.

جایزه این دوره قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر کارت هدیه ای به ارزش یک میلیون تومان بود که در تاریخ 94/03/09 به ایشان تقدیم شد.

مجله اینترنتی صبح بخیر هر روز صبح گزیده ای از جدیدترین اخبار و مطالب را در قالب یک خبرنامه به ایمیل افرادی که ثبت نام کرده اند ارسال می کند.

این خبرنامه شامل 60 خبر و مطلب از تازه ترین مطالب سایت صبح بخیر است.

عضویت در خبرنامه رایگان بوده و به هیچ وجه از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد، ضمن آنکه هر زمان که بخواهید میتوانید عضویت خود را لغو کنید.

قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر هر ماه برگزار می شود و به یک نفر از اعضاء به قید قرعه کارت هدیه یک میلیون تومانی اهداء خواهد شد.

جهت عضویت در این خبرنامه، اینجا و یا روی لینک زیر کلیک کنید:

عضویت در خبرنامه صبح بخیر

قرعه کشی بعدی خبرنامه صبح بخیر در تاریخ 94/04/01 برگزار خواهد شد.

خبرنامه صبح بخیر را باز کنید، از مطالب جالب و خواندنی آن لذت ببرید و با این کار شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر افزایش دهید.


ویدیو مرتبط :
قرعه کشی دوره بعد مسابقات فوتبال مجازی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قرعه کشی خبرنامه اردیبهشت ماه برترین ها


بنر قرعه کشی خبرنامه صبح بخیر