اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

نجات معجزه آسا زنی با یک چاقو در پیشانی +عکساخبار حوادث - نجات معجزه آسا زنی با یک چاقو در پیشانی +عکس

"الیساید رودیگویس" دختر 22 ساله است که چندی پیش در حالی که یک چاقوی قصابی در پیشانی اش فرو رفته بود به اورژانس منتقل شد. این دختر در یک دعوای شدید با همسرسابقش دچار این مشکل شده بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سر یکی از مهمترین قسمت های بدن بوده و حساسیت مراقبت از آن نیز بسیار بالا است. گاهی اوقات یک ضربه کوچک به سر می تواند باعث آسیب دیدن و در نهایت مرگ شود اما گاهی یک حادثه همراه با معجزه می شود تا فردی زنده بماند.

"الیساید رودیگویس" دختر 22 ساله است که چندی پیش در حالی که یک چاقوی قصابی در پیشانی اش فرو رفته بود به اورژانس منتقل شد. این دختر در یک دعوای شدید با همسرسابقش دچار این مشکل شده بود.

 

اخبار,اخبار حوادث , دعوا

 
در نگاه او مرده به نظر می رسید اما پزشکان در نهایت تعجب متوجه شدند که وی نه تنها زنده است بلکه به اندازه ای هوشیاری دارد که برای پلیس ها ماجرای ضربه خوردنش و چاقوی در پیشانی را توضیح دهد.

پزشکان این حالت را یک معجزه خواندند چرا که چاقو به راحتی می توانست در ثانیه اول جان او را بگیرد. این خانم بعد از یک عمل جراحی طولانی معالجه شد و می تواند در چند روز آینده از بیمارستان مرخص شود. 

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

 


ویدیو مرتبط :
چاقو کیفی چاقو کارتی چاقو تاشو نینجا والت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نجات یک نوزاد که معجزه کریسمس نام گرفت ! 

نجات یک نوزاد که معجزه کریسمس نام گرفت !

 

ایسنا:به نقل از شبكه خبری ABC، پلیس پس از پیداكردن این نوزاد و پیش از آن كه با زباله اشتباه گرفته شود به بیمارستان كودكان این ایالت منتقل كرد اما هویت این نوزاد تاكنون مشخص نشده است.

پلیس با بیان اینكه وضعیت كودك مساعد است، اعلام كرد در حال جستجو برای پیداكردن والدین این نوزاد است اما هیچ سرنخی از والدین او به دست نیاوردند.

به گفته پلیس این نوزاد داخل یك جعبه مقوایی در جلوی یك كلیسا و در نزدیكی سطل زباله پیدا شده است.

«كلر» یكی از كاركنان كلیسا گفت: در حال جارو كردن پیاده رو بودم كه صدایی از داخل جعبه توجه‌ام را جلب كرد. صدایی شبیه به صدای نوزاد یا صدای بچه گربه بود. وقتی در جعبه را باز كردم، با این دختر پنج روزه مواجه شدم.

به نقل از شبكه خبری ABC ، «كلر» پس از پیدا كردن نوزاد سریعا با پلیس و اورژانس تماس گرفت و نوزاد را به بیمارستان منتقل كردند.... / isna.ir