اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مورینیو در رئال می ماند


تصمیم مورینیو مدیران چلسی را شگفت زده نکرد و گویاخود را برای جواب منفی او آماده کرده بودند. به همین دلیل، اکنون جذب پیگرینی تمرکز کرده اند.

سایت گل: تصمیم مورینیو مدیران چلسی را شگفت زده نکرد و گویاخود را برای جواب منفی او آماده کرده بودند. به همین دلیل، اکنون جذب پیگرینی تمرکز کرده اند.

به گزارش نشریه انگلیسی میرر، ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، قصد دارد با رد پیشنهاد باشگاه چلسی، فصل آینده هم در سانتیاگو برنابئو بماند.

در چند ماه گذشته و بعد از اینکه رئال در رقابت های لالیگا نتایج خوبی کسب نکرد و مشخص شد که جام قهرمانی را به بارسلونا واگذار خواهد کرد، شایعات زیادی در مورد آینده مورینیو منتشر شد که یکی از آنها شایعه بازگشت او به استمفوردبریج بود؛ جایی که مورینیو بین سال های 2004 تا 2007 در آن مربیگری کرد و از محبوبیت بالایی بین هواداران چلسی برخوردار است. هواداران این باشگاه در هفته های اخیر بارها در بازی های تیم شان نام مورینیو را فریاد زدند و خواستار بازگشت او به تیم شان شدند اما به نظر می رسد آنها باید همچنان صبر کنند.

رسیدن رئال به نیمه نهایی چمپیونزلیگ و دورنمای کسب دو جام (لیگ قهرمانان و کوپا دل ری)، بار دیگر مدیران رئال را به فکر نگه داشتن او انداخته است. البته آقای خاص تا سال 2016 با رئال قرار دارد اما به تازگی اعلام کرد که در مورد آینده اش در پایان فصل با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال، گفتگو خواهد کرد. مورینیو هیچ وقت علاقه اش به رقابت های لیگ برتر انگلیس پنهان نکرد و بارها اعلام کرد که بعد از جدایی از رئال، به لیگ برتر بازخواهد گشت اما آن طور که نشریه میرر ادعا کرده، شاید زمان بازگشت او تابستان آینده نباشد. پیش از این گفته شده بود که مورینیو در ژانویه توافق نامه ای با مدیران رئال امضا کرده که براساس آن، تحت هر شرایط، این مربی در پایان فصل با رئال قطع همکاری کند اما آنچه از شواهد برمی آید، نشان می دهد که دوران حضور این مربی در سانتیاگو برنابئو طولانی تر خواهد شد.

از سوی دیگر، نشریه تلگراف اعلام کرد که تصمیم مورینیو مدیران چلسی را شگفت زده نکرد و آنها از قبل خود را برای جواب منفی مربی پرتغالی آماده کرده بودند. به همین دلیل، اکنون روی گزینه بعدی شان که مانوئل پیگرینی، سرمربی فعلی مالاگاست، تمرکز کرده اند.  

رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی، پیگیرینی را بهترین گزینه برای هدایت تیمش در فصل آینده می داند. این مربی شیلیایی که سابقه هدایت رئال مادرید را نیز دارد، در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ نتایج بسیار خوبی با مالاگا گرفت و فاصله زیادی تا رسیدن به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز نداشت.

چلسی در دو فصل اخیر، سه مربی عوض کرده و در یک سال و نیم اخیر با مربیانی کار کرده که به عنوان مربی موقت روی نیمکت این تیم نشسته اند. البته گفته می شود که آبراموویچ علاقه ای به قطع همکاری با رافا بنیتس ندارد اما نارضایتی هواداران چلسی از این مربی و شعارهایی که در همه دیدارهای تیم شان علیه این مربی اسپانیایی سر می دهند، مالک متمول آبی ها را نیز متقاعد کرده که در تابستان به دنبال به خدمت گرفتن یک مربی جدید باشد.


ویدیو مرتبط :
کلیپی از 3 سال حضور مورینیو در رئال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مورینیو در رئال مادرید می ماند


روبرتو کارلوس که در اسپانیا به سر می برد، به یکی از بزرگ ترین سوالات این روزها که مربوط به ماندن یا رفتن مورینیوست پاسخ داد.

تماشا: روبرتو کارلوس که در اسپانیا به سر می برد، به یکی از بزرگ ترین سوالات این روزها که مربوط به ماندن یا رفتن مورینیوست پاسخ داد.

به گزارش «مارکا»، روبرتو کارلوس گفت: «به او گفتم درست است که با رئال قرارداد دارد، اما اگر نظرش عوض شد و تصمیم گرفت که این باشگاه را ترک کند، یک تیم وجود دارد که استقبال خوبی از او خواهد کرد و آن هم آنژی است. به او گفتم که به نظر آنها، تو بهترین مربی دنیا هستی. اما او گفت که می خواهد فصل بعد هم در رئال بماند و با این تیم قرارداد دارد».

کارلوس در گفت و گو با یک شبکه مادریدی گفت: «هروقت به برنابئو برمی گردم، به خودم افتخار می کنم. این فصل همه چیز برای رئال مرتب است و به قهرمانی لیگ خیلی نزدیک شده ایم. همه فکر می کردند که باوجود بارسلونا باید برای مدت زیادی فکر عنوان قهرمانی را از سر بیرون کنیم».

او درمورد سفرش به مادرید هم گفت: «با بازیکنان و مربی رئال دیدار کردم و برای آنها بهترین آرزوها را دارم. کاراکتر فعلی تیم را خیلی دوست دارم. آنها سختی های زیادی تحمل کرده اند تا به اینجا رسیده اند. همچنین روحیه ای که مورینیو به تیم تزریق می کند، برای آنها موفقیت در پی دارد و تاریخ باشگاه را می سازد».

 از او درخصوص زسکامسکو که در لیگ قهرمانان اروپا باید با رئال بازیک ند، پرسیدند و او در پاسخ گفت: «زسکا تیم خوبی است. اما رئال مادرید در مقایسه با آنها مزیت های زیادی دارد. مخصوصا که در حال حاضر انگیزه خوبی هم پیدا کرده است و می تواند به قهرمانی در لیگ قهرمانان فکر کند. رئال دهمین قهرمانی در اروپا را هم تجربه خواهد کرد».