اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مهربان ترین گربه دنیا +عکسبه نظر می رسد این گربه در حال قدم زدن در خیابان های "آوبنینسک" در روسیه بوده است که یک جعبه کوچک را پیدا می کند. درون این جعبه نوزادی بوده است که در خیابان رها شده بود. این گربه سریعا به درون جعبه رفته است و با موهای خود از یخ زدن نوزاد جلوگیری کرده است.

یک گربه با موهای بلند که حالا به نام "ماشا" شناخته می شود چندی پیش توانست جان یک کودک را نجات دهد و لقب مهربان ترین گربه دنیا را به خود اختصاص دهد.

 

اخبار,اخبار گوناگون,گربه

 
به نظر می رسد این گربه در حال قدم زدن در خیابان های "آوبنینسک" در روسیه بوده است که یک جعبه کوچک را پیدا می کند. درون این جعبه نوزادی بوده است که در خیابان رها شده بود. این گربه سریعا به درون جعبه رفته است و با موهای خود از یخ زدن نوزاد جلوگیری کرده است.


چند ساعت پس از این ماجرا مردمی که از خیابان عبور می کردند این گربه مهربان را پیدا می کنند و او را در حالی که کاملا نوزاد را پوشانده بود و صورتش را لیس می زد پیدا کردند. به گفته شاهدین تعدادی پوشک و یادداشت هم در کنار این بچه بوده است.
"ماشا" هیچگونه آسیبی به کودک وارد نکرده است و به گفته پزشکان و مسئولان کودکان بی سرپرست این گربه توانسته جان یک نوزاد را نجات دهد و حالا به یک قهرمان در میان حیوانات تبدیل شده است.

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران


ویدیو مرتبط :
دنبال کردن سگ و گربه - میگن دنیا بر عکس راست می گن به خدا!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فیلم: مهربان‌ترین گربه دنیا


گربه ها یکی از بهترین مادران دنیا در میان موجودات این کره خاکی هستند. تصاویری که می‌بینید ثانیه‌هایی از ابزار محبت مادرانه یک گربه به توله‌اش هنگام خواب است که هرچند این روزها در شبکه‌های اجتماعی زیاد دیده شده، اما تماشای مجدد آن خالی از لطف نیست.

مجله مهر: گربه ها یکی از بهترین مادران دنیا در میان موجودات این کره خاکی هستند. تصاویری که می‌بینید ثانیه‌هایی از ابزار محبت مادرانه یک گربه به توله‌اش هنگام خواب است که هرچند این روزها در شبکه‌های اجتماعی زیاد دیده شده، اما تماشای مجدد آن خالی از لطف نیست.