اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مرد حامله انگلیسی فارغ شد (+عکس) 

 

حاملگی,مدت حاملگی,باردار

 

 

 

 

 

جوانا به خبرنگاران گفته است که سال گذشته از داروهای هورمونی برای فعال کردن رحم خود استفاده کرده و بعد از آن باردارشده است.

 

 

مردی در انگلیس پس از طی مدت حاملگی ، فرزند خود را به دنیا آورد.

 

 

به گزارش جذاب نیوز به نقل از روزنامه انگلیسی " دیلی اکسپرس "، مرد 30 ساله ای در انگلیس به عنوان اولین مردی که بچه به دنیا می آورد شناخته شد.

 

 

" جوانا داریل " مرد دو جنسه ای دارای دستگاه تناسلی زنانه است و بعد از تغییر جنسیت به مرد همچنان بخش تولید مثل خود را حفظ کرده است.

 

 

جوانا به خبرنگاران گفته است که سال گذشته از داروهای هورمونی برای فعال کردن رحم خود استفاده کرده و بعد از آن باردارشده است.

 

 

وی پس از دو مرد امریکایی و اسپانیایی سومین مرد جهان است که با تولد فرزند، به مادر تبدیل شده است.

 

 

فرزند جوانا روز دوشنبه گذشته در یکی از بیمارستان های انگلیس متولد شد./عصرایران

     


ویدیو مرتبط :
زن حامله ی که لحظه ولادت متوجه شد که حامله است!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فارغ التحصیلی مسن‌ ترین دانشجو انگلیسی


مسن ترین دانشجوی انگلیسی در سن 91 سالگی در رشته اطلاعات نظامی فارغ التحصیل شد.

خبرگزاری ایبسنا: مسن ترین دانشجوی انگلیسی در سن 91 سالگی در رشته اطلاعات نظامی فارغ التحصیل شد.

 دانشجویان دانشگاه «بوكینگام» انگلیس تصور فارغ التحصیلی این پیرمرد را نداشتند اما عمل «گلادوین» نشان داد كه هیچ وقت برای ادامه تحصیل دیر نیست.

«گلادوین» كه در سن 14 سالگی از فكر ادامه تحصیل منصرف شده بود و علاقه‌ای به تحصیلات آكادمیك نداشت توانست در این سن به مدرك كارشناسی ارشد دست پیدا كند.این بازنشسته پویا و فعال همانند دیگر دانشجویان كلاس كه حدود 20 سال داشتند در كلاس و سمینارها شركت داشت. او همچنین علیرغم آشنایی نداشتن با یارانه با این فناوری نیز آشنا شد.

 «گلادوین» گفت:‌ رفتن من به دانشگاه نظرم را در مورد جوانان تغییر داد و باعث شد تا به آنان نشان دهم كه افراد پیر به راحتی می توانند در كنار آنان پیشرفت داشته باشند.