اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مردی که مجبور شد غذای یک سال همسرش را یکجا بپزد! +عکس مردی در چین پیش از رفتن به ماموریت طولانی در ارتش چین در اقدامی جالب و تحسین برانگیز وعده‌های شام یک‌سال آینده را برای همسرش پخت و آنها را در ۲فریزر قرار داد.

ین‌یونفــــنگ27 ساله كه می‌دانست همسر معلمش وقت كافی برای پختن شام ندارد و نگران تغذیه وی بود 1000كوفته، 150لیتر نودل مورد علاقه همسرش و انواع شیرینی‌ها را برای او پخت تا او شب‌ها مجبور نباشد غذای بیرون را بخورد.

 

اخبار,اخبار گوناگون , پختن غذای یک سال همسر

 

اخبار گوناگون - آخرین نیوز

 


ویدیو مرتبط :
قصه ی مردی با همسرش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مردی همسرش را مجبور به خوردن اسید كردخوردن اسید,اسید,اسید پاشی

 

بنابر اعلام پلیس هند، مردی پس از پاشیدن اسید روی صورت همسرش او را مجبور به خوردن اسید كرد.

 

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پلیس با بیان اینكه متهم پس از ارتكاب به این جنایت متواری شد، اعلام كرد: این زن پس از وقوع این حادثه به بیمارستان منتقل شد و اكنون در حال دست و پنجه نرم‌كردن با مرگ و زندگی است.

 

بنابر اعلام رسانه‌های داخلی هند، این زن 22 ساله چند سال پیش با «سوجوی» آشنا شد تا این كه چند ماه گذشته با یكدیگر ازدواج كردند اما پس از برگزاری مراسم، «سوجوی» به تدریج نارضایتی خود را از ازدواج با همسرش نشان داد.

 

پدر قربانی گفت: «سوجوی» برای اذیت كردن دخترم از او در خواست كرد تا مبلغ زیادی پول از من قرض كند اما توانایی مالی من به گونه‌ای نبود كه نیازهای دامادم را برطرف كنم و همین بهانه‌ای شد تا او دخترم را مورد شكنجه قرار دهد.

 

یكی از همسایه‌های این خانواده به پلیس گفت: شب حادثه صدای این زن را شنیدم كه درخواست كمك می‌كرد پس از ورود به خانه این زن را درحالی كه صورتش سوخته بود، دیدم و او را به بیمارستان منتقل كردم.

 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی ایندین تایمز، پلیس پس از دریافت شكایت پدر قربانی عملیات جستجو برای یافتن داماد را آغاز كرد.... / ایسنا