اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

محور كرج - چالوس بازگشایی شد 

 

محور كرج - چالوس بازگشایی شد

 

تهران - محور كرج - چالوس كه به علت بارش شدید برف مسدود شده بود ، سه شنبه شب بازگشایی شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پلیس راه راهور ناجا ، محور یادشده در ساعت 23 سه شنبه با تلاش عوامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور و ماموران پلیس راه بازگشایی شد.

پلیس راه راهور ناجا از رانندگانی كه قصد تردد در محور مذكور یا سایر محورهای مواصلاتی كشور را دارند ، درخواست كرد ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه های ایمنی ماموران پلیس راه توجه نمایند .

ضمنا مركز كنترل ترافیك پلیس راه ناجا اعلام كرد با شماره تلفن 88255555 ( 10 خط ) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای كشور ( جوی و ترافیكی ) و یا امداد رسانی احتمالی به همه هموطنان می باشد .... / تحلیل : ایرنا


ویدیو مرتبط :
توربین بادی محور عمودی و محور افقی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

محور کرج ـ چالوس بازگشایی شد


رییس اداره راه و شهرسازی چالوس از بازگشایی محور چالوس - کرج در استان مازندران که ازساعت 21 روز یکشنبه درمنطقه سیاه بیشه این محور که به دلیل ریزش سنگ مسدود شده بود، خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: رییس اداره راه و شهرسازی چالوس از بازگشایی محور چالوس - کرج در استان مازندران که ازساعت 21 روز یکشنبه درمنطقه سیاه بیشه این محور که به دلیل ریزش سنگ مسدود شده بود، خبر داد.
 
رضا کاوه اظهارداشت: نیروهای راهداری این منطقه اوایل بامداد امروز این محور را بازگشایی کردند.
 
وی وضعیت ترافیک این محور رابسیار سنگین اعلام کرد و گفت: در حال حاضر تردد خودروها دراین محور به کندی صورت می گیرد.
 
وی با اشاره به تداوم بارش برف دراین محور افزود: رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند ضمن رعایت مقررات راهنمایی ورانندگی به توصیه های ایمنی توجه کنند.
 
سالانه میلیون ها گردشگر از محور کندوان به استان های شمالی کشور سفر می کنند