اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مجسمه نفرت انگیز یک زن کاملا برهنه بر فراز شهر ساحلی +عکسبه گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: مجسمه نفرت انگیز یک زن کاملا برهنه و باردار بر فراز شهر ساحلی انتقادات بسیاری را به همراه داشته است.

مجسمه نفرت انگیز یک زن کاملا برهنه

این مجسمه "حقیقت" نام دارد و وزن آن چیزی در حدود 25 تن و از جنس برنز است که قرار است مدت 20 ساحل در یک شهر ساحلی در انگلستان قرار گیرد. مقامات این شهر تا کنون بیش از 100 انتقاد از سوی شهروندان دریافت کرده ان دکه این اثر هنری را زشت و ناپسند و نفرت انگیز توصیف کرده اند.

این مجسمه برنزی تندیس یک زن باردار است که یک شمشیر در دست دارد . صدها نفر از ساکنان این شهر برای بازدید از مراحل نصب این مجسمه به اسکله آمده بودند. مرحله جمع آوری و نصب این مجسمه بیش از 7 روز به طول انجامید.

طرفداران این اثر هنری آن را " تمثیل مدرن از حقیقت و عدالت" نامیده اند در صورتیکه اکثر شهروندان آن را نفرت انگیز و زشت توصیف کرده اند. یک نیمه اندام این مجسمه ماهیچه ها و عضلات این زن را به نمایش گذاشته است که باعث شد منتقدان آن را به عنوان یک ایده عجیب تلقی کنند.

مجسمه نفرت انگیز یک زن کاملا برهنه

به محض اینکه مجسمه بر فراز شهر قرار گرفت مردم منطقه عکس آن را در اینترنت به نمایش گذاشتند وبه تبادل نظر در مورد آن پرداختند . خیلی ها معتقدند لزومی در برهنه نشان دادن یک زن باردار وجود ندارد.

مجسمه نفرت انگیز یک زن کاملا برهنه

این مجسمه جایگزین تندیس فرشته شمال شده است که از سال 1998 در این منطقه قرار داشت./ گروه خبری پرداد


ویدیو مرتبط :
پرواز هیجان انگیز با جت پک بر فراز مجسمه آزادی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

«من نفرت انگیز» در صدر پرفروش ترین های جهان 

  «من نفرت انگیز» در صدر پرفروش ترین های جهان

 

 

فیلم «من نفرت انگیز» در تعطیلا هفته گذشته با فروش ٢٥/٧ میلیون دلار از ٤٩٠٠ سالن سینمای ٥٤ کشور در رتبه اول پرفروش ترین های جهان قرار گرفت.

 

این فیلم با کنار زدن «بخور، عبادت کن، عشق بورز» توانست فروش جهانی خود را در آمریکای شمالی به ١٦٨ میلیون دلار برساند. با آغاز اکران این فیلم در ٩ کشور و استقبال چشمگیر شهروندان ایتالیایی و انگلیسی انتظار می رود فروش بالای این فیلم در هفته های آینده ادامه یابد.

به گزارش اسکرین دیلی، فیلم «بخور، عبادت کن، عشق بورز»، محصول کمپانی سونی با فروش ١٣/٣ میلیون دلار از ٦٧ کشور مجموع فروش جهانی خود را به ٨٧ میلیون دلار رساند. برزیل، استرالیا، روسیه، فرانسه و انگلیس بیشترین استقبال را از این فیلم داشتند.

فیلم «شبکه اجتماعی» ساخته «دیوید فینچر» فروش ١٢/٨ میلیون دلار را از ١٨ کشور به دست آورد و مجموع فروش خود را در خارج از آمریکای شمالی از ١٧ میلیون دلار گذراند.

انیمیشن «داستان اسباب بازی ٣» محصول کمپانی دیسنی همچنان به رکوردشکنی خود ادامه می دهد و هم اکنون فروش جهانی خود را به ٦٤٥ میلیون دلار رسانده است تا پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان پس از «آواتار»، «تایتانیک»، «ارباب حلقه ها» و «دزدان دریایی کارائیب» نام بگیرد. مجموع فروش جهانی این فیلم با احتساب آمریکای شمالی به ١/٠٥٨ میلیارد دلار رسیده است.... / خبرگزارى ایسنا