اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

متجاوز به عنف تنها به 7 سال حبس محکوم شد!!اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

محكومیت یك متجاوز به عنف در آمریكا به 7 سال حبس

یك مرد 53 ساله در ایالت كالیفرنیای آمریكا به جرم تجاوز به یك دختر بچه، فقط به تحمل هفت سال حبس محكوم شد.

ایسنا: جورج كلارك در دادگاه شهر ساراتوگا به دلیل تجاوز به دختری كه كمتر از 15 سال سن داشته در 17 آگوست گذشته مجرم شناخته شده و به حكم قاضی دادگاه این شهر به اشد مجازات یعنی هفت سال زندان محكوم شده است.

وی پس از وقوع جرم متواری شده بود كه پلیس در نهایت توانست او را دستگیر كند.

به گزارش پایگاه اینترنتی تایمز یونین، وی همچنین پس از آزادی‌اش به مدت 10 سال تحت كنترل و مراقبت خواهد بود و به عنوان یك متجاوز باید جریمه بپردازد.

كلارك در جلسه دادگاهش در 27 فوریه به جرم خود اعتراف و تایید كرده بود كه یك دختر بچه كمتر از 15 سال را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است./ایسنا


ویدیو مرتبط :
تنها به محکوم کردن اسرائیل اکتفا نکنیم(امام خمینی(ره))

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

2 ماه تجاوز وحشیانه به دختر 10 ساله با دست و پای بسته/ دادگاه متجاوز را تنها به 1/000/000 دلار جریمه نقدی محکوم کرد + عکساخبار,اخبارحوادث تجاوز

مرد شیطان صفتی که برای انتقام از نامزد سابقش دختر وی را دو ماه با دست و پای بسته مورد تجاوز وحشیانه قرار می داد، تنها به پرداخت 1/000/000 دلار جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،بی خانمان متجاوز اهل " اوکلا هاما " دستگیر شد .

این مرد 32 ساله که در طی 2 ماه به یک دختر 10 ساله تجاوز کرد، سرانجام توسط پلیس در روز پنجشنبه در " تولسا " دستگیر شد .

آقای " گری ام جی گرودین " که او را به نام " مایکل کرودین " می شناختند در پی شکایت مادر قربانی 10 ساله به پلیس ،مورد پیگرد قرار گرفت و در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که " گرودین " که این دختر را که سابقا با مادرش نامزد بود فریب داده و سپس به او به طور وحشیانه تجاوز کرده و این کار شرم آور را با تهدید کودک به مدت 2 ماه ادامه داده و همچنین از تجاوز به او با مبایلش فیلم گرفته و در صفحه فیس بوک با یکی از دوستانش به اشتراک گذاشته و ادعا کرده است که عاشق این دختر شده است .

در فیلمی که توسط پلیس بازبینی شد معلوم شد که او دستهای دختر را بسته و به زور به او تجاوز کرده است .

سرانجام وقتی این قربانی جرأت پیدا می کند تا این موضوع را با مادرش در میان بگذارد تجاوزها و اذیت و آزار های جنسی" گرودین " پایان می یابد .

او در دادگاه با اتهامات زیاد از جمله 18 مورد تجاوز و 15 مورد اذیت و آزار جنسی محاکمه شد و فقط به پرداخت 1/000/000 دلار جریمه نقدی محکوم شد .

 

 اخبار  حوادث  -  باشگاه  خبر  نگاران