اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

ماشین پاشنه بلند در خیابان‌های تهران متعلق به آنتونیو باندراس!نخستین ماشین مدل کفش در ایران در خیابان های تهران تردد می کند.

نخستین ماشین مدل کفش در ایران در خیابان های تهران تردد می کند. البته این ماشین متعلق به یک واکسی معروف تهران است؛ علی دوهزار، یا علی واکسیما. او قبلا کنار خیابان کفش های مردم را واکس می زد، اما با خلاقیتی که در ۱۰-۱۵ سال گذشته به خرج داده است، توانسته معروف شود.

 

علی واکسیما، شباهت بسیار زیادی به آنتونیو باندراس دارد. او اکنون مدعی است اولین واکسی تلفنی اینترنتی ایران است.

 

اخبار , اخبار گوناگون, ماشین پاشنه بلند

 

اخبار , اخبار گوناگون, ماشین پاشنه بلند

 

اخبار , اخبار گوناگون, ماشین پاشنه بلند

 

اخبار گوناگون - خبرآنلاین


ویدیو مرتبط :
تبلیغ نوشابه توسط آنتونیو باندراس(justclip.ir)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

یک ماشین پاشنه بلند در تهران! +عکس


نخستین ماشین مدل کفش در ایران در خیابان های تهران تردد می کند. البته این ماشین متعلق به یک واکسی معروف تهران است؛ علی دوهزار، یا علی واکسیما.

وبسایت خبرآنلاین: نخستین ماشین مدل کفش در ایران در خیابان های تهران تردد می کند. البته این ماشین متعلق به یک واکسی معروف تهران است؛ علی دوهزار، یا علی واکسیما. او قبلا کنار خیابان کفش های مردم را واکس می زد، اما با خلاقیتی که در ۱۰-۱۵ سال گذشته به خرج داده است، توانسته معروف شود. علی واکسیما، شباهت بسیار زیادی به آنتونیو باندراس دارد. او اکنون مدعی است اولین واکسی تلفنی اینترنتی ایران است.

حضور ماشین پاشنه بلند در خیابان های تهران

حضور ماشین پاشنه بلند در خیابان های تهران

حضور ماشین پاشنه بلند در خیابان های تهران