اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

ماجرای توپ گلف و دندانهای یک زن موتورسوار +عکس 

دندانهای زن موتور سوار,شکستن دندان ها با توپ گلف

 

به گزارش پرداد به نقل از سی ان ان: این خانم به همراه همسرش در ایالت تنسی در حال موتور سواری بود که یک توپ گلف سرگردان با سرعت زیاد با صورت وی چنان برخورد کرد که همسرش تصور کرد به سوی آنان شلیک شده است.

 

سوزان وسترفیلد 53 ساله به همراه همسر 52 ساله اش در حال عبور از کنار یک زمین گلف بودند که این حادثه رخ داد و باعث شد تعداد زیادی از دندانهای وی شکسته و لبهایش زخمی شود. اگرچه او از کلاه ایمنی موتور سواری استفاده کرده بود اما کلاه او از نوعی بود که حفاظ صورت ندارد.

بازیکن گلفی که این توپ را پرتاب کرده بود با شنیدن صدای فریاد دلخراش سوزان خود را به خیابان رسانده بود و از دیدن این صحنه شوکه شده بود ، وی میگوید باورم نمیشد این اتفاق را من رقم زده ام. به شدت متاسف شدم و تنها کاری که میتوانم انجام دهم معذرت خواهی از این خانم است .... / تهیه و ترجمه : گروه خبری پرداد

 

دندانهای زن موتور سوار,شکستن دندان ها با توپ گلف

 

 

 


ویدیو مرتبط :
جایگزینی دندانهای دائمی به جای دندانهای شیری

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ماجرای نجات معجزه آسای یک موتورسوار


موتورسوار حدود 35 ساله به علت نامعلومی از مسیر منحرف شده و با دیواره های بتنی این جاده بشدت برخورد و پس از آن به دره عمیق 100 متری سقوط کرد.

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط راکب موتورسیکلت به دره 100 متری در جاده امامزاده داود (ع) خبر داد.
 
«سید جلال ملکی» افزود: ساعت 22:53 دقیقه شب گذشته این حادثه به سامانه 125 اعلام و آتش نشانان یک ایستگاه به محل حادثه در جاده امامزاده داود(ع) اعزام شدند.
 
وی اظهار کرد: موتورسوار حدود 35 ساله به علت نامعلومی از مسیر منحرف شده و با دیواره های بتنی این جاده بشدت برخورد و پس از آن به دره عمیق 100 متری سقوط کرد.
 
ملکی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی تهران با تجهیزات لازم، جست وجو برای نجات این فرد را آغاز کردند که پس از سه ساعت تلاش توانستند راکب موتورسیکلت را به جاده منتقل کنند.
 
وی با اشاره به اینکه این فرد زنده به مکان امن منتقل شده است، گفت: این موتورسوار بر اثر این حادثه دچار صدمات و شکستگی هایی در نقاط مختلف بدن شده است.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، افزود: فرد مصدوم برای ارایه خدمات درمانی اولیه و انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانش شده است.