اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

لغو سخنرانی احمدی‌نژاد


سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در دانشگاه تربیت مدرس که قرار بود در ادامه برنامه‌های چهاردهمین نشست انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل انجام شود، لغو شد.

ایسنا: سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در دانشگاه تربیت مدرس که قرار بود در ادامه برنامه‌های چهاردهمین نشست انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل انجام شود، لغو شد.

علیرضا کریمی دبیر چهاردهمین نشست انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور درباره دلایل حضور نیافتن احمدی‌نژاد گفت: در آخرین تماسی که با ایشان در ارتباط با حضور در این نشست داشتیم، ایشان اعلام کردند به دلیل التهابی که در دانشگاه تربیت مدرس بوجود آمده است و همچنین مصاحبه آقای رنجبر رییس این دانشگاه، در این نشست حضور پیدا نمی‌کنند.

وی افزود: آقای احمدی‌نژاد گفت که فضای کشور در شرایط فعلی در آرامش به سر می‌برد و چون احتمال دارد که در ارتباط با حضور در دانشگاه حرف‌هایی زده شود که مورد سوءاستفاده رسانه‌ای قرار بگیرد، در این نشست حضور پیدا نمی‌کند.

این فعال دانشجویی مدعی شد: دعوای رسانه‌ای که آقای احمدی‌نژاد به آن اشاره کردند، مربوط می‌شود به اتفاقاتی که اسفندماه سال گذشته افتاد و در پی آن آقای احمدی‌نژاد طی نامه‌ای از وزیر علوم خواستند برخی از روسای دانشگاه‌ها را عزل کنند و آقای رنجبر نیز در بین این اسامی بودند.

کریمی ادامه داد: بعد از این اتفاق ظاهرا میان آقایان احمدی‌نژاد و رنجبر کدورت‌هایی بوجود آمده است، چراکه بعد از مطرح شدن بحث حضور آقای احمدی‌نژاد در دانشگاه تربیت مدرس، آقای رنجبر اظهار کردند که من موافق حضور آقای احمدی‌نژاد در این دانشگاه نیستم.

دبیر چهاردهمین نشست انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه "ما در ارتباط با حضور آقای احمدی‌نژاد در دانشگاه رایزنی‌های لازم را انجام دادیم و موافقت رییس دانشگاه را گرفته بودیم"، افزود: متاسفانه آقای احمدی‌نژاد به ما گفتند به دلیل اینکه امکان دارد فضای رسانه‌ای مخدوش شود در این نشست حضور پیدا نمی‌کنند. ایشان به ما گفتند که یک نشست را به ما بدهکار هستند.


ویدیو مرتبط :
سخنرانی احمدی نژاد در مورد نژاد پرستی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ساعت ‌٢٠:۳۰ پنجشنبه به‌ وقت تهران؛ احمدی نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می كند 

 

ساعت ‌٢٠:۳۰ پنجشنبه به‌ وقت تهران؛ احمدی نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می كند

رئیس جمهور كشورمان شامگاه پنجشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی خواهد كرد.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمود احمدی نژاد که به منظور شرکت در شصت و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، شامگاه پنجشنبه ـ ۳۱ شهریورماه ـ به وقت تهران برای هفتمین سال پیاپی در این نشست سخنرانی خواهد کرد.

سخنان رئیس جمهوری اسلامی ایران به عنوان ششمین سخنران نوبت صبح نشست پنجشنبه در فاصله ساعت ۱۲ تا ۱۳ به وقت محلی برابر با ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ به وقت تهران به صورت زنده از شبکه های پرس تی وی و العالم و شبکه های اول و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد..../ایسنا