اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

قاتلان گروگان تربت جامی دستگیر شدند/قاتل: گروگان را به خاطر اینکه مزاحم همسرم می شد ،کشتممردانی که شوهر زنی را در برابر دیدگان وی گروگان گرفته و دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

  این جنایت غروب چهارشنبه گذشته رخ داد و مردی موتورسوار در برابر دیدگان همسرش به نام اسماء از سوی سرنشینان پرایدی ربوده شده و سپس به قتل رسید.


وقتی اسماء فاش کرد که گروگانگیران در تماس تلفنی گفته‌اند شوهرش را کشته‌اند به ردپایی از یک مرد به نام جواد برخوردند و وی را تحت تعقیب گرفتند.


سرهنگ مختاری فرمانده پلیس تربت‌جام افزود: کارآگاهان بلافاصله این مرد را دستگیر کردند و وی سه همدست خود را لو داد. آنان نیز دستگیر شدند و تحقیقات برای کشف راز معادله مجهول این جنایت ادامه دارد.


انگیزه جنایت
جواد که راهی جز بیان حقیقت پیش رو نداشت در اعترافاتی تکان دهنده گفت: محمد برای همسرم ایجاد مزاحمت می‌کرد و از این موضوع واقعاً عذاب می‌کشیدیم. فکر تسویه حساب با او یک لحظه آرامم نمی گذاشت. موضوع را با سه دوستم مطرح کردم. حمید، صادق و سعید  قول دادند که با من همکاری کنند.  ما محمد را تعقیب می‌کردیم. آن روز غروب با همسرش سوار بر موتور بودند که در جاده نیل شهر  با خودرویمان راه‌شان را مسدود کردیم. ما محمد را در حالی که همسرش بشدت دچار ترس و وحشت شده بود ربودیم و به  خانه گلی در حوالی چاه کشاورزی که همان نزدیکی بود بردیم. 

 

وی افزود: دست و پای محمد را بستیم و با چاقو او را به قتل رساندیم.  جواد با ابراز ندامت و پشیمانی از این تصمیم احساسی و هیجانی خود که منجر به قتل شده است گفت: در تماس با  همسرش گفتیم که چه بلایی به سر شوهرش آورده ایم و متواری شدیم.  بنابر این گزارش، سه همدست این مرد انتقامجو در بازجویی‌ها ادعاهای جواد را تأیید کردند و انگیزه خود را همدردی با دوستشان دانسته و گفتند قربانی جنایت نباید مزاحم همسر وی می‌شد.


 اخبار  حوادث  -  ایران 
 


ویدیو مرتبط :
قاتلان مرال دستگیر شدند

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

گروگان گیران نوجوان کرجی دستگیر شدند
 اخبار حوادث  - گروگان گیران نوجوان کرجی دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: بعد از انجام اقدامات فنی و تحقیقاتی لازم و شناسایی محل گروگان گیران در شمال کشور و با علم به این موضوع که نباید خطری پوریا را تهدید کند در اقدامی هماهنگ در محل ایست و بازرسی منطقه منجیل ، خودرو گروگان گیران متوقف و این افراد دستگیر شدند.

 فرمانده نیروی انتظامی استان البرز از دستگیری دو شرور که یکم آذرماه در مهرشهر کرج پسر 13 ساله ای را به گروگان گرفته بودند، خبر داد.
 
به گزارش ایرنا، 'بخشعلی کامرانی صالح' روز پنجشنبه در این باره گفت: ساعت 15 یکشنبه یکم آذر ماه دو شرور با یک خودرو پراید ، پوریای 13 ساله را که در مسیر بازگشت از مدرسه به خانه بود در مهرشهر کرج ربودند.
 
وی اظهارکرد: این دو شرور 22 و 24 ساله که برای آزادی پوریا از خانواده وی درخواست یک هزار سکه بهار آزادی داشتند بعد از چند مرحله جا به جایی در استان و حتی عزیمت به شمال کشور در اقدام هوشمندانه ماموران انتظامی در کمتر از 40 ساعت دستگیر شدند.
 
کامرانی صالح ادامه داد: این گروگان گیری از طریق تماس با فوریت های پلیسی 110 به اطلاع ماموران رسید که با ورود تیم های مجرب تحقیقاتی و عملیاتی پلیس آگاهی استان ، کار پیگیری آغاز شد.
 
وی بیان کرد: بعد از بررسی های اولیه مشخص شد این دو فرد گروگان گیر ، پوریا را در راه برگشت از مدرسه به خانه در حالی که با سرایدار مدرسه بود ، دزدیده و با یک خودرو پراید متواری شده اند.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: بعد از انجام اقدامات فنی و تحقیقاتی لازم و شناسایی محل گروگان گیران در شمال کشور و با علم به این موضوع که نباید خطری پوریا را تهدید کند در اقدامی هماهنگ در محل ایست و بازرسی منطقه منجیل ، خودرو گروگان گیران متوقف و این افراد دستگیر شدند.
 
کامرانی صالح با هشدار به افراد شرور و مجرمین، گفت: پلیس با اقتدار و در کمترین زمان ممکن با هرگونه هنجارشکنی و برهم زنندگان امنیت جامعه بشدت برخورد خواهد کرد.
 
وی یادآورشد که برای داشتن شهری ایمن و عاری از هر گونه ناهنجاری و زشتی ، بایستی همه افراد جامعه تلاش کنند و این مهم با همکاری همه سازمان ها و نیروی انتظامی میسر خواهد بود.


 اخبار حوادث  - ایرنا