اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

فیلم: درگیری فیزیکی در پارلمان ترکیه


هنگامی که «فرهاد اینجو»، نماینده شرناخ از حزب دموکراتیک خلق‌ها در صحن علنی پارلمان ترکیه گفت که نیروهای امنیتی از دولت اختیار تام گرفته‌اند تا شهروندان کرد ساکن جنوب شرق ترکیه را قتل‌عام کنند، چند تن از نمایندگان حزب عدالت و توسعه به سمت او یورش بردند و درگیری فیزیکی میان نمایندگان دو حزب رخ داد.

55آنلاین: نگامی که «فرهاد اینجو»، نماینده شرناخ از حزب دموکراتیک خلق‌ها در صحن علنی پارلمان ترکیه گفت که نیروهای امنیتی از دولت اختیار تام گرفته‌اند تا شهروندان کرد ساکن جنوب شرق ترکیه را قتل‌عام کنند، چند تن از نمایندگان حزب عدالت و توسعه به سمت او یورش بردند و درگیری فیزیکی میان نمایندگان دو حزب رخ داد.

در جریان این درگیری چند نماینده حزب کردهای ترکیه مجروح شدند و مجلس تمام فعالیت‌های خود تا روز دوشنبه به حالت تعلیق درآورده است. این تعطیلی در شرایطی اعمال می‌شود که قرار بود تا طرح‌های بسیار مهمی مانند طرح لغو مصونیت‌های قضایی نمایندگان پارلمان ترکیه توسط نمایندگان بررسی شود.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: درگیری فیزیکی نمایندگان در صحن علنی پارلمان ترکیه


ویدیو مرتبط :
درگیری فیزیکی در پارلمان گرجستان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فیلم: درگیری فیزیکی شدید در پارلمان نپال


صبح سه شنبه ۲۰ ژانویه، که بعنوان آخرین مهلت برای تکمیل قانون اساسی جدید نپال معین شده بود، به درگیری میان نمایندگان مجلس موسسان انجامید. مجله اینترنتی صبح بخیر

صبح بخیر: صبح سه شنبه ۲۰ ژانویه، که بعنوان آخرین مهلت برای تکمیل قانون اساسی جدید نپال معین شده بود، به درگیری میان نمایندگان مجلس موسسان انجامید.

به گزارش یورو نیوز، قانونگذاران مخالف در اطراف محل نشستن هیات رئیسه تجمع کردند در حالی که سوباش نیمبانگ رئیس مجلسه موسسان بر صندلی خود تکیه داده بود. با هجوم مخالفان به سمت جایگاه رئیس مجلس، نیروهای امنیتی با مسدود کردن دسترسی به محل نشست هیات رئیسه، مانع آنها شدند.

 

برای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فیلم: عجیب ترین پنالتی دنیا

در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.