اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

فوتبالیست وفادار در آستانه جدایی از تیمش


ظاهرا وضعیت سایپای البرز در آستانه شروع لیگ سیزدهم چندان جالب نیست و این را می توان از لابه لای اخبار مربوط به این باشگاه پیدا كرد.

تماشاگر:  ظاهرا وضعیت سایپای البرز در آستانه شروع لیگ سیزدهم چندان جالب نیست و این را می توان از لابه لای اخبار مربوط به این باشگاه پیدا كرد.

 بعد از جدایی مجتبی تقوی و سرمربیگری انگین فیرات در سایپا، باشگاه سایپا مثل همیشه مشغول بستن تیمی متعادل است و بدون اینكه هدف قهرمانی یا كسب سهمیه داشته باشد به جایگاهی نه چندان رفیع در جدول فكر می كند.


در این میان به نظر می رسد اوضاع در این باشگاه زیاد جالب پیش نمی رود تا جایی كه ابراهیم صادقی وفادارترین عضو باشگاه و بازیكنی كه تمام دوران بازیگری اش را در این تیم پشت سر گذاشته و به مرد نارنجی ملقب شده می خواهد از جمع نارنجی های البرز جدا شود.

جالب اینكه صادقی یكی از اولین بازیكنانی بود كه برای فصل جدید با باشگاه برای تمدید قراردادش به توافق رسید اما ظاهرا مشكلات آنقدر شدید شده كه او قصد جدایی دارد؛ اتفاقی كه تصورش هم برای سایپایی ها دشوار است.


ویدیو مرتبط :
عکس العمل مارادونا در گل خوردن تیمش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

15 بازیکن آبی پوش در آستانه جدایی از استقلال+ جدولاخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بررسی وضعیت قرارداد آبی پوشان پایتخت؛

15 بازیکن آبی پوش در آستانه جدایی از استقلال+ جدول

هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علی فتح‌الله‌زاده در روزهایی پایانی دومین سال حضورش پشت میز مدیریت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد برای فصل آینده در این تیم بماند و جایگاهش را به شخص دیگری واگذار خواهد كرد.

 

فردانیوز:  هر چند لیگ یازدهم فوتبال کشور به پایان رسید اما فصل هنوز برای بازیکنان 3 تیم استقلال، سپاهان و پرسپولیس تمام نشده و آنها باید در آخرین دیدار از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان خود بروند.

 

اتمام رقابت های آسیایی به معنای آزاد شدن 15 بازیکن اصلی و بزرگ استقلال است و شرایط مالی و مشکلاتی که در فصل جاری برای برخی از بازیکنان این تیم به وجود آمد  حاکی از آن است که استقلال در فصل نقل و انتقالات یک خانه تکانی اساسی انجام می دهد.

 

از سوی دیگر هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علی فتح‌الله‌زاده در روزهایی پایانی دومین سال حضورش پشت میز مدیریت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد برای فصل آینده در این تیم بماند و جایگاهش را به شخص دیگری واگذار خواهد كرد.

 

مدیر عامل محبوب آبی پوشان پایتخت كه در تابستان گذشته با رقم‌هایی قابل اعتنا بازیكنان بزرگی را به استقلال آورد، هنوز نتوانسته به طور کامل مبالغ مربوط به قرارداد آنها را پرداخت كند و خوب می‌داند در پایان فصل بسیاری از این بازیكنان كه قرارداد یك‌ساله شان به پایان می‌رسد حاضر به تمدید قرارداد نخواهند شد.

 

فتح الله زاده از نظر مالی به ته خط رسیده و چنان تحت فشار است كه برای اولین‌بار با میل شخصی‌اش از مدیریت استقلال انصراف داده است. در حال حاضر قرارداد تعداد زیادی از بازیكنان كلیدی استقلال به پایان رسیده و آقای مدیرعامل برای سرپا نگه داشتن این تیم نه توانی در پاهای خود می‌یابد و نه می‌تواند به موجودی گاوصندوق باشگاه تكیه كند. این همان بن بستی است كه باشگاه‌های بزرگ پایتخت یك سال در میان با آن مواجه می‌شوند و در نهایت همه چیز با تغییر شخص مدیرعامل و تزریق بودجه‌ای محدود از سوی وزارت ورزش به پایان می‌رسد. جدول زیر وضعیت قرارداد بازیکنان استقلال را مشخص می کند./فردانیوز

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب