اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

فال روزانه 1394/09/03فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 3 آذر 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال همراه با تولدتان افراد جدید و شاید عجیبی وارد زندگیتان شوند که ممکن است در ابتدا نسبت به آنها زیاد اطمینان نداشته باشید. احتیاط کنید، ولی با خوشرویی و دوستانه برخورد کنید. این افراد جدید می توانند فرصت هایی برای شما به وجود بیاورند که تجربه هایی فراتر از رویاهایتان داشته باشید. از طریق آنها ممکن است حتی به یک کشور خارجی سفر کنید و در آن سفر چیزهایی را بیابید که در زندگی معمولیتان انگار از شما فراری بوده اند. با این همه حواستان به آنها باشد و با احتیاط پیش بروید. امسال می تواند پاسپورت شما برای رسیدن به زندگی رویاهایتان باشد، همان زندگی فوق العاده ای که همیشه فکر می کرده اید تنها در عالم رویایتان می تواند وجود داشته باشد. به رویاهایتان فکر کنید و ببینید خوشبختی برای شما در چه چیزهایی خلاصه می شود؟ آیا مادیات برایتان اهمیت دارد یا آرامش؟ قدرت یا محبوبیت؟ از زندگیتان چه می خواهید؟

فـال روزانـه - Daily Omen

مثبت نگری همراه با احتیاط عبارت کلیدی امروز شماست. شاید در بالاترین وضعیت ممکن قرار نداشته باشید، ولی دارید در مسیر خود به سوی پیشرفت صعود می کنید و به زودی به موقعیت های بهتری دست پیدا خواهید کرد. ولی اگر بخواهید زیادتر از حد توانتان مسئولیت قبول کنید نقشه های خودتان را بهم خواهید ریخت. و وقتی به کسانی که منتظر نتیجه کارتان هستند بگویید که نرسیده اید آن را انجام دهید، آنها را حسابی دلخور خواهید کرد. به جای این که با بلندپروازی بخواهید دنیا را در دست بگیرید سعی کنید از توانایی هایتان در حدی که ممکن است نهایت بهره را ببرید. ازکسانی که شما را در این مسیر مورد تشویق و حمایت قرار می دهند قدردانی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر اختلاف بین دنیای درونتان و شرایط موجود به طور قابل ملاحظه ای زیاد شده است. اگر دنیای واقعیتان خیلی از رویاهایتان فاصله گرفته است وقتی برای دلسوزی برای خودتان ندارید. بجای این که با حسرت به فاصله بین خودتان و هدف هایتان نگاه کنید، اولویت را به انجام وظایف و تعهداتی بدهید که نیاز به رسیدگی فوری شما دارند. به نظر می رسد که کیهان دارد شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما باید این امتحان را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارید تا بتوانید از فرصت های فوق العاده ای که در هفته های آینده در انتظارتان هستند بهره ببرید. وقت آن رسیده است که برای بهبود روابط عاطفیتان دست به کار شوید؛ کمی فکر کنید، چه باید کرد؟

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کسی که دوست دارید و یا یکی از دوستان نزدیکتان به شما کمک زیادی خواهد کرد، ولی اگر می خواهید از کمک آنها استفاده کنید باید با روی باز پذیرای آنها باشید. متاسفانه شما در حال حاضر در مورد چیزهایی که برایتان اهمیت دارند دچار تردید و سردرگمی شده اید و به همین دلیل ممکن است این کمک آنها که از روی مهربانی است را نپذیرفته و به سراغ گزینه های اشتباهی بروید. به جای این که خودتان را در دردسری بیندازید که تا چند روز گریبانگیرتان باشد، ارتباط خود را با کسانی که به شما نزدیک هستند و در دنبال کردن جاه طلبی هایتان شما را تشویق می کنند حفظ کنید و از آنها برای حمایتشان سپاسگزار باشید. اولویت هایتان را از صبح زود مشخص کنید تا به همه کارهایتان برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مواظب کسانی که می خواهند قورباغه را رنگ کرده و جای گنجشک به شما بفروشند باشید. اگر کسی می خواهد شما را قانع به پذیرفتن چیزی بکند که در آینده برایتان فوق العاده خواهد بود به حرف هایش منطقی فکر کرده و تا می توانید او را در این رابطه سوال پیچ کنید. شاید طرف مقابلتان حتی خودش هم نداند که چقدر دارد در این مورد بزرگنمایی می کند، ولی این دلیل نمی شود که شما قربانی بعدی او باشید. فاصله گرفتن از دیگران برای مدت زمانی اندک، به شما کمک خواهد کرد تا سر فرصت نتیجه گیری های لازم را انجام دهید و دست به کارهایی بزنید که برایتان مفید خواهند بود. پیش رفتن در مسیر درست خیلی ساده است، کافیست حقیقت را دنبال کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها بهترین دارو برای روح و روان شما کمک کردن به کسانی است که به اندازه شما خوش شانس نیستند و از چیزهایی که شما دارید محروم هستند. این محرومیت لزوما مادی نیست و می تواند شامل چیزهای دیگری همچون سلامت، جایگاه اجتماعی و خیلی چیزهای دیگر نیز باشد. حتی می توانید به کودکان بی سرپرست یا حیوان های بی پناه کمک کنید. کافی است کاری که می کنید به روح بزرگ و سخاوتمند شما اجازه بروز بدهد. دلیلی ندارد نگران چیزهایی باشید که درست کردن آنها به دست شما  ممکن نیست، فقط کاری را بکنید که از دستتان بر می آید و یادتان باشد که همه ما محدودیت های خودمان را داریم.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر خانه و خانواده تان برای شما مرکز دنیا هستند. با این حال سرابی در راهتان قرار دارد که آنقدر شما را به سوی خود می کشد که می خواهید همه چیز را رها کرده و به سوی آن بروید. از طرفی دلتان می خواهد ارتباطات اجتماعی خود را گسترش دهید، و از طرف دیگر وابستگی احساسیتان به خانه و خانواده زمان زیادی برای این کار باقی نمی گذارد. قبل از این که به هر پیشنهادی جواب مثبت بدهید حواستان را خوب جمع کنید تا به دردسر نیافتید. هیجانی که به دنبالش هستید از آنچه فکر می کنید خیلی به شما نزدیکتر است. کافیست چشم هایتان را خوب باز کنید تا بتوانید آن را ببینید. بیشتر وقت ها چیزهایی که به ما نزدیکتر هستند سختتر دیده می شوند.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقتی به دیگران می گویید که نمی توانید با آنها در کارهایی که می خواهند انجام دهند همراه باشید مواظب باشید که با ملایمت رفتار کنید . شما احساس می کنید که اگر با برنامه های دیگران درگیر شوید به کارهای خودتان نخواهید رسید و اگر دیگران در برابر این مقاومت شما اصرار کنند و بخواهند شما را به زور از ناحیه امنتان خارج کنند، ممکن است زود عصبی شده و نسبت به آنها عکس العملی تند نشان دهید. شما خوب می دانید که الان چه احساسی دارید و هیچ کس هم جز خودتان نمی تواند نظرتان را عوض کند. مجبور نیستید تسلیم دیگران شوید ولی با آنها رفتاری نکنید که بعدا پشیمان شده و روی برگشت به سوی آنها را نداشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حتی اگر همراه با صبحانه تان قهوه یا نوشابه انرژی زا نخورده باشید هم آدرنالین خونتان حسابی بالا رفته است و سرشار از انرژی هستید. هشیاری سیستم بدنتان در سطح بسیار بالایی قرار دارد و آماده هستید تا دست به کار شوید و حتی کوه ها را هم جابجا کنید ولی خوب جنبه منفی این انفجار انرژی این است که نمی توانید خواب راحتی داشته باشید. حواستان باشد که دویدن به دور خودتان راه مناسبی برای استفاده از این همه انرژی نیست و باید روشی موثر برای بکارگیری آن بیابید که برایتان نتیجه ای در بر داشته باشد. قبل از این که دست به کار شوید و با سرعتی جنون آمیز پیش بروید از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان حاصل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده آل گرایی فعلیتان دارد همچنان شما را از خط مشی عادیتان دور می کند. بهتر است قدم هایتان را با برنامه و حساب شده بردارید تا پس از غلبه به تصورات فعلیتان احساس امنیت خود را از دست ندهید. خوشبختانه رشد شما با کارهای افرادی که شاید حتی آنها را نشناسید مورد حمایت قرار خواهد گرفت و ادامه خواهد یافت. هر اتفاقی هم که بیفتد تا زمانی که از صحت و مورد اطمینان بودن برنامه هایتان اطمینان کامل حاصل نکرده اید با احتیاط گام بردارید. همچنین امروز بیش از هر چیز دیگری به ندای درونتان توجه داشته باشید، زیرا می تواند شما را بهتر از هر چیز دیگری راهنمایی کند. قبل از این که عشقتان را برای انجام ندادن چیزی که از او خواسته اید محاکمه کنید به حرف هایش گوش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز رسیدگی کردن به تمام مسئولیت هایی که به دوش دارید تقریبا غیر ممکن است، ولی گذراندن وقتتان با نگرانی در مورد آنها نتیجه چندان رضایت بخشی نخواهد داشت. اگر دست از سرزنش کردن خودتان برداشته و با آرامش به کارهایتان برسید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. توجه خود را روی وظایفتان متمرکز کنید و مهار ذهن مضطرب خود را در دست بگیرید. اگر مسئولیت هایی که به عهده دارید را با منطق و برنامه ریزی بپذیرید شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود. اگر کارهایتان را درست و با برنامه ریزی انجام دهید بعد از ساعت کاریتان وقت کافی برای گذراندن ساعاتی لذت بخش همراه با نیمه دیگر خود نیز خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

با مواجه شدن با مانعی که در سر راهتان قرار گرفته است موجی از افکار منفی گرایانه شما را در بر خواهد گرفت. شما می خواهید که تمام کارهایی که در لیست روزانه تان قرار دارد را انجام دهید با این حال در پیدا کردن روش صحیح بکارگیری انرژیتان مشکل دارید. به جای این افکار منفی و بازدارنده و تلف کردن وقت با ارزشتان همین حالا دست به کار شوید و مسیر درست را در پیش بگیرید تا بتوانید ساعاتی را نیز در پایان روز به خودتان و کسانی که دوست دارید اختصاص دهید. شما استعدادهایی در درون خود دارید که تا بحال برای شما ناشناخته باقی مانده اند و امروز به وجود آنها پی خواهید برد. سعی کنید از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز افکاری وسوسه آمیز در سرتان هستند که باعث می شوند دلتان بخواهد مسئولیت های کاریتان را نادیده گرفته و به دنبال خوشگذرانی و تفریح بروید. با این حال وقتی دیگران روی شما برای انجام کارها حساب باز کرده اند و برنامه های آنها به کارهایی که شما باید انجام دهد بستگی دارد نمی توانید چنین حقی به خودتان بدهید. امروز نیت خیر خودتان را نشان داده و کارهایی که از شما خواسته می شود را انجام دهید. شاید این کار در ابتدا به نظرتان سخت بیاید ولی با انجام آن خواهید دید که می تواند خیلی هم لذت بخش باشد. همه چیز به نگرش شما بستگی دارد. امروز یک پیشنهاد کاری و یا پیوستن به گروهی تازه می تواند آغازگر تغییراتی اساسی در زندگیتان باشد.


ویدیو مرتبط :
فیتیله 1394/07/09 - 03 - نماهنگ سلام پل طبیعت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فال روزانه پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394ماه تولد فال روزانه - پنج شنبه 03 اردیبهشت1394
بز

فال روز متولدین فروردین: شما در این روزها جرات و شهامت خاصی پیدا گرده‌اید که در برابر تمامی‌مشکلات با مقاومت بیشتری بایستید، به ندای درونی قلبتان گوش دهید، این ندا شما را تا اوج افتخار همراهی خواهد کرد. از نزاع و کشمکش با دوستان یا اعضای خانواده تان بپرهیزید، زیرا این نزاع‌ها سرعت کاری شما را پایین می‌آورد و شما را از ادامه پیشرفت باز می‌دارد. مواظب افکار بدتان باشید اجازه ندهید که این افکار بر شما تسلط یابند، شما نباید خود پسند و مغرور شوید زیرا اگر تا کنون نیز موفق بوده‌اید به خاطر تلاش اطرافیان‌تان بوده است. شما برای پیشرفت‌تان هنوز نیازمند کمک دیگران هستید.

گاو

فال روز متولدین اردیبهشت: شما دید جدیدی نسبت به زندگی پیدا کرده‌اید و یا پیدا خواهید کرد، نظراتی که در سابق راجع به زندگی برایتان ارزش داشته‌اند دیکر برای تان رنگی ندارند. شما ذاتا انسانی هستید که تمایل دارید همیشه و در همه صحنه‌های زندگی اول باشید، تغییر مسیرتان نیز به همین دلیل است زیرا احساس می‌کنید در جایگاهی که باید باشید نیستید. برای رسیدن به اهداف تان از دیکران سوﺀ استفاده نکنید.

ارديبهشت
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: در روزهای قبل و یا در گذشته، شما شخصی بودید که از مسائل زندگی لذتی نمی‌بردید، اما در این روزها به خاطر ورود شخص یا صحبت‌هایی که شنیده‌اید شما را بسیار منقلب کرده است و بر خلاف گذشته به این فکر می‌کنید که زندگی می‌تواند برای شما نیز زیبا باشد. اما زیاد در این تفکرات خود را غوطه ور نسازید زیرا شادی نیز همانند غم پایدار نمی‌باشد پس شادی مطلق را نبینید زیرا ممکن است هر لحطه این شادی از شما رخت ببندد.

خرداد
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: در این روزها شما کارهای جدیدی را آغاز کرده‌اید که فوق العاده برای پیشرفت شما موثر می‌باشند، زیرا نقشه و برنامه ریزی این کارها را مدت های مدیدی است که در ذهن خود می‌پرورانید. فقط کمی باید سرعت خود را زیاد کنید و با سرعت بیشتری پیش بروید زیرا دنیا و جهان اطراف ما د رحال پیشرفت سریع می‌باشد برای این که نقشه‌هایتان اجرا شود فقط باید سرعت عمل داشته باشید.

تير
شير

فال روز متولدین مرداد: از اتفاقاتی که در این اواخر برای شما رخ داده است ناراحت و غمگین شده‌اید، از زندگی تان دلسرد شده‌اید، اما نا امید نباشید زیرا این روزهای غمگین انگیز عمر زیادی ندارند و به زودی روزهای شادی و خوشبختی روی خود را به شما نشان خواهند داد. کاملا طبیعی می‌باشد که شما در اثر مشکلات زیادی که داشته‌اید خسته شده‌اید اما حواستان باشد زیرا موقعیت‌های اجتماعی خوبی در آینده ای نه چندان دور به شما داده خواهد شد.

مرداد

فال روز متولدین شهریور: شما برای این که باور کنید که وجود خارجی دارید، حتما به تایید یا تمجید اشخاص دیگر احتیاج دارید، شما به اشخاص دیگر بیش از حد وابسته هستید. سعی کنید این احساس مخرب را کنار بگذارید زیرا به شدت دید شما را نسبت به زندگی منفی کرده است. شما به جای این کار می‌توانید از تجربه‌های دیگران استفاده کنید نه اینکه تنها وجودتان، زندگی تان در شخص دیگری خلاصه شده باشد. از زندگی تان لذت ببرید.

شهريور

ترازو

فال روز متولدین مهر: شما احساس می‌کنید نیرو یا شخص مافوق الطبیعی مانع از پیشرفت شما می‌شود. زیرا به هر سمتی می‌روید که با در های بسته روبرو می‌شوید اما این افکار شما در ست نیست، چون اکنون زمان مناسبی برای بازدهی نتیجه تلاش‌های شما نمی‌باشد. بهتر است کماکان به تلاش‌های خود ادامه دهید زیرا پاداشی را که هیچ وقت تصورش را نمی‌کنید، منتظر شما ست.

مهر
عقرب

فال روز متولدین آبان: در این اواخر فرصت‌های مناسب بسیاری چه از لحاظ جنبه اجتماعی و چه از لحاظ جنبه شخصی برای شما پیش آمده است اما متاسفانه شما نتوانسته‌اید از این فرصت‌های به نحو احسنت و عالی استفاده کنید به همین خاطر نیز دچار یاس و نا امیدی شده‌اید اما نگران نباشید زیرا الطاف خدواند دوباره شامل حال شما خواهد شد.

آبان

کماندار

فال روز متولدین آذر: شما معنای واژها و اتفاقاتی را که در زندگی تان پیش می‌اید را به خوبی می‌دانید اما نمی‌توانید تصمیم درست و به موقعی بگیرید بهتر است در این جنبه روحی تان تجدید نظر کنید. در این روزها یک نفع مالی بزرگی به شما می‌رسد بهتر است برای استفاده بهینه از این سود مالی با دیگران وارد مشورت شوید.

آذر
بز

فال روز متولدین دی: شما فردی هستید که در معرض دید دیگران هستید، دیگران همیشه شما را با نگاه تحسین مشاهده می‌کنند، به همین علت در تصمیم گیری‌های تان مغرور شده‌اید و فکر می‌کنید که شما از افراد دیگر بالاتر هستید، شاید این موضوع صحت داشته باشد اما هنگامی‌که شخصی از شما کمکی می‌خواهد بهتر است به او کمک کنید.

دي
آبگير

فال روز متولدین بهمن: شما بزرگترین شانس زندگی تان را در روزهای آینده تجربه خواهید کرد، بهتر است با فکر و منطق مطلق پیش بروید، مانع احساسات تان شوید و اجازه ندهید تنها احساسات تان شما را پیش ببرد زیرا در این صورت شانس خود را به راحتی از دست خواهید کرد.

بهمن

دو ماهي که خلاف جهت هم شناميکنند

فال روز متولدین اسفند: شما برای انجام کارهایتان بیش از حد از دیگران کمک می‌گیرید، فکر نمی‌کنید که دیگر زمان آن فرا رسیده است که خودتان به تنهایی تصمیم بگیرید البته می‌توانید از تجربه‌های یا مشورت‌های دیگران نیز بهره ببرید اما حرف آخر را خودتان بزنید.

اسفند