اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عکس: لیدی گاگا در «شهرگناه 2»


«شهرگناه2» از 22 اوت اکران خود را در بیش از 2 هزار سینمای آمریکای شمالی آغاز کرده و در اولین هفته اکران با 5/6 میلیون دلار در جایگاه هشتمین فیلم پرفروش هفته قرار گرفته است.

سینما خبر: «شهر گناه 2» فیلمی به كارگردانی مشترك «رابرت رودریگوئز» و «فرانك میلر» است كه بازیگران مطرحی همچون «بروس ویلیس» ، «جسیكا آلبا»‌، «جاش برولین» ، «روژاریو داوسون» ، «اوا گرین» ، «میكی رورك» ، «جوزف گوردل لویت» ، و «لیدی گاگا» در آن ایفای نقش كرده اند.  

«شهرگناه2» از 22 اوت اکران خود را در بیش از 2 هزار سینمای آمریکای شمالی آغاز کرده و در اولین هفته اکران با 5/6 میلیون دلار در جایگاه هشتمین فیلم پرفروش هفته قرار گرفته است.

عکس: لیدی گاگا در نمایی از فیلم «شهرگناه2»


ویدیو مرتبط :
طرفدار لیدی گاگا به سبک گاگا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

لیدی گاگا تنهایی را دوست دارد 

 لیدی گاگا تنهایی را دوست دارد

 

حرفه گیج کننده و سخت این خواننده آهنگ موفق "لبه افتخار" باعث شده است که او زمانهای زیادی را در تنهایی سپری  کند اما این خواننده مشهور و عجیب و غریب از این تنهایی لذت می برد و از آن برای کار کردن روی آهنگها و اجراهایش استفاده می کند.

او گفت :" وقتی که به اندازه من تنها باشید کم کم به این تنهایی عادت می کنید و از آن لذت می برید."

" من حدود ۱۶ تا ۲۰ ساعت در روز کار می کنم و وقتی که تنها هستم ، می نویسم ، خیال پردازی می کنم و تیپهای جدید خلق می کنم و درباره نحوه اجرای کنسرت بعدی فکر می کنم و تصمیم می گیرم. من اوقات بیکاری بسیار کمی دارم."

این خواننده ۲۵ ساله که بخاطر لباسهای عجیب و غریب و غیر معمولش در همه جای دنیا معرف است احساس می کند که پوشیدن این لباسهای عجیب بخشی از هنر او است و با پوشیدن این لباسها به نظر طرفدارانش احترام می گذارد .

او گفت :"به نظر من موضوع جالب و فوق العاده ای که در ارتباط میان من و طرفدارانم وجود دارد این است آنها همیشه انتظار دارند که یک کار و یا لباس غیر قابل انتظار و پیش بینی نشده از من ببینند."

مترجم: فرشته مشاور.... / پرتال آفتاب