اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عکس: سفر روحانی به سیستان و بلوچستان


حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری، در سومین سفر استانی خود، صبح سه شنبه وارد فرودگاه زاهدان شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن، استاندار و دیگر مقامات استانی قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا: حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری، در سومین سفر استانی خود، صبح سه شنبه وارد فرودگاه زاهدان شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن، استاندار و دیگر مقامات استانی قرار گرفت.

ویدیو مرتبط :
سفر به ایرانشهر سیستان و بلوچستان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

روحانی به سیستان و بلوچستان می‌روداخبار,اخبار سیاسی ,سفر روحانی به  سیستان و بلوچستان

 

اخبار سیاسی - روحانی به سیستان و بلوچستان می‌رود

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: سفر حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی به استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان قطعی است.

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری با اعلام این خبر به پایگاه خبری «رییس‌جمهور سلام» گفت: دکتر روحانی در راستای سفرهای کاروان تدبیر و امید، در اولین سفر خود در سال جدید به استان سیستان و بلوچستان خواهند رفت.

وی افزود: رئیس‌جمهور در این سفر ضمن اینکه از نزدیک مشکلات مردم را بررسی خواهد کرد در راستای برنامه‌های کلان دولت، مصوباتی برای این استان خواهد داشت و نیز با اقشار گوناگون این استان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

شریعتمداری همچنین از برنامه‌های جدید این معاونت برای ارتباط بیشتر و بهتر اقشار مختلف مردم با رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: به زودی در این زمینه اقدامات مناسبی را شاهد خواهیم بود. 

اخبار سیاسی - ایسنا