اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عکاسی خانم دیپلمات خارجی از رییس جمهور (عکس)اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 دیدار وزیر خارجه دانمارک با رئیس جمهوری

کریستین ینسن-وزیر خارجه دانمارک در ادامه دیدارهای خود با مقامات ایرانی، امروز(سه‌شنبه 15 دی) با حسن روحانی-رئیس جمهوری دیدار و گفت‌وگو کرد. کریستین ینسن پیش از این، روز گذشته با هاشمی رفسنجانی، علی شمخانی، محمدجواد ظریف-وزیر امور خارجه و علی لاریجانی-رئیس مجلس دیدار کرده بود.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

 

اخبار سیاست خارجی - ایسنا


ویدیو مرتبط :
اولین سفر خارجی رییس جمهور

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آیت‌الله موسوی اردبیلی:چرا با این اوضاع اقتصادی، آقای رییس‌جمهور با 50 نفر هیات همراه سفر خارجی می‌کننداز سوی آیت‌الله موسوی اردبیلی صورت گرفت:

هشدار نسبت به گرانی‌ها 

چرا با این اوضاع اقتصادی، آقای رییس‌جمهور با 50 نفر هیات همراه سفر خارجی می‌کنند

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

گرانی‌ها دیگر از حد تحمل در حال عبور است و معلوم نیست دولت در حال انجام چه اموری برای کنترل شرایط است. افزایش شدید قیمت کالاهای مصرفی مردم سبب شده تا گلایه‌ها به سطح مراجع نیز برسد و در اظهارات جداگانه‌ای‌، نسبت به وضع موجود انتقاد شود. 

در تازه‌ترین اظهارات در این خصوص‌، آیت‌الله موسوی اردبیلی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی‌، گلایه‌هایش از گرانی‌ها را باز تکرار کرد.

حضرت آیت‌الله موسوی اردبیلی در دیدار سردار احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی‌، با انتقاد از سفرهای پرهزینه برخی مسوولان، گفت: مردم از وضع اقتصادی و گرانی‌ها نگرانند. به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید،‌ با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: گرانی زیاد است، متأسفانه آقایان یا نمی‌دانند که البته می‌دانند؛ چون اخبار بهتر از ما به گوش آنها می‌رسد یا نسبت به این مساله کم‌توجهی می‌کنند. وی خطاب به سردار احمدی مقدم خاطرنشان کرد: مردم از وضع گرانی نگرانند؛ البته شاید به نیروی انتظامی ارتباطی نداشته باشد، اما به شما می‌گوییم که آن را به گوش مسوولان برسانید.

حضرت آیت‌الله‌‌ موسوی اردبیلی ادامه داد: بطور مثال فرزند فردی مریض می‌شود و نیاز به آمپول دارد، یا پیدا نمی‌شود و اگر هم پیدا شود، خیلی گران است.

این مرجع تقلید تاکید کرد: این مملکت خیلی کار می‌خواهد، فردا ایام انتخابات است با چه رویی می‌خواهیم به مردم بگوییم که در انتخابات شرکت کنید؟ وی با انتقاد از سفرهای پرهزینه رییس جمهور اظهار کرد: چرا با این اوضاع اقتصادی، آقای رییس جمهور با 50 نفر هیات همراه سفر می‌کنند؛ این گرفتاری است. این مرجع تقلید تاکید کرد: با این وضع مملکت اداره نمی‌شود؛ مسجد را هم این طور اداره نمی‌کنند، مملکت خیلی کار دارد.

حضرت آیت‌الله موسوی اردبیلی در پایان از تلاش‌های نیروی انتظامی تقدیر کرد./مردم سالاری