اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عروسی در سعدآباد به عزا تبدیل شد
اخبار حوادث - رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی دشتستان خبر داد
عروسی در سعدآباد به عزا تبدیل شد / مرگ دلخراش کودک چهار ساله بر اثر تیراندازی در عروسی

رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی دشتستان از مرگ دلخراش کودک چهار ساله بر اثر تیراندازی در عروسی خبر داد.

محمدعلی دهقان امروز در گفت‌وگو با فارس در دشتستان با تایید خبر کشته شدن کودک چهار ساله در مراسم عروسی اظهار داشت: بر اثر تیراندازی در یک مراسم عروسی در تالار قصر نور سعدآباد یک کودک چهار ساله کشته شد.

رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی دشتستان خاطرنشان کرد: در این مراسم عروسی که جمعه‌شب (شب گذشته) در تالار سعدآباد برگزار شد، تعدادی از افراد حاضر برای ابراز شادی اقدام به تیراندازی کردند که کودک چهارساله به نام علی به شکل غیرمنتظره هدف گلوله قرار گرفت و جان باخت.

دهقان تصریح کرد: بلافاصله پس از اعلام حادثه، اورژانس جاده‌ای به محل اعزام و کودک چهار ساله را به درمانگاه سعدآباد اعزام کردند که متاسفانه به دلیل شدت جراحات وارده، وی جان باخت و عروسی را به عزا تبدیل کرد.

اخبار حوادث - فارس

 


ویدیو مرتبط :
عروسی به عزا تبدیل شد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ریزش سقف كاه گلی و مرگ ۶۰ افغانی، عروسی را به عزا تبدیل كرد 

ریزش سقف كاه گلی و مرگ ۶۰ افغانی، عروسی را به عزا تبدیل كرد

 

پلیس افغانستان از كشته شدن ۶۰ تن از شركت كنندگان در مراسم عروسی در پی فرو ریختن سقف كاه گلی خبر داد.

«سید زمان الدین حسینی » رییس پلیس ایالت «بگلان» در شمال افغانستان در مصاحبه ای با رسانه های بین المللی، تصریح كرد: این حادثه روز گذشته رخ داد و در آن زنان و كودكان حاضر در این مراسم عروسی در پی فرو ریختن سقف خانه كاه گلی مدفون شدند.

وی اضافه كرد: دقایقی پس از وقوع این حادثه افرادی كه موفق شده بودند از مهلكه بگریزند با كنار زدن آوار اجساد را بیرون كشیدند.

همچنین علت وقوع این حادثه به دلیل مستحكم نبودن ساختمان و ازدحام حضار اعلام شده است. با این حال، تحقیقات در این رابطه با این حادثه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، در گزارش پلیس ایالت «بگلان» نیز آمده است كه دست كم ۶۰ تن دیگر نیز در این حادثه مجروح شدند.... / خبرگزارى ایسنا  

ش