اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عرضه سرفیس هاب مایکروسافت آغاز شد


مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که کامپیوتر لمسی سرفیس هاب خود را با نمایشگر‌های غول پیکر در سه ماهه ابتدایی ۲۰۱۶ عرضه خواهد کرد. مایکروسافت از امروز عرضه این دستگاه‌ را شروع کرده است.

zoomit.ir - امین فیض پور: مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که کامپیوتر لمسی سرفیس هاب خود را با نمایشگر‌های غول پیکر در سه ماهه ابتدایی ۲۰۱۶ عرضه خواهد کرد. مایکروسافت از امروز عرضه این دستگاه‌ را شروع کرده است.

عرضه سرفیس هاب مایکروسافت بالاخره آغاز شد

دستگاه‌ سرفیس هاب مجهز به ویندوز ۱۰ اولین بار در ماه ژانویه سال گذشته‌ی میلادی رونمایی شد، اما در آن زمان سرفیس هاب متشکل از چند نمایشگر مختلف بود. حالا مایکروسافت عرضه سرفیس‌هاب‌های ۵۵ و ۸۴ اینچی یکپارچه خود را برای مشتریان کسب و کار‌ها شروع کرده است.

عرضه سرفیس هاب مایکروسافت بالاخره آغاز شد

ردموندی‌ها در یک پست وبلاگ این خبر را اعلام کرده‌اند و گفته‌اند:

    مفتخریم که اعلام کنیم فروش Surface Hub برای مشتریان کسب و کارها شروع شده است.

سرفیس هاب در دو نسخه ۵۵ و ۸۴ اینچی برای اتاق‌های کنفرانس و تیم‌ها طراحی شده که مدل ۵۵ اینچی آن برچسب قیمت ۸۹۹۹ دلاری و نسخه بزرگ‌تر ۲۱٫۹۹۹ دلار قیمت دارند.


ویدیو مرتبط :
مایکروسافت پخش اولین تیزر تلویزیونی تبلت سرفیس را آغاز کرد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عرضه سکه گرمی آغاز شد 

 

 

سکه

 

 

 

عرضه سکه گرمی با قیمت 44 هزار و 700 تومان به تعداد 2 عدد برای هر متقاضی از امروز شنبه در شعب بانک های ملت و صادرات آغاز شد.

به گزارش مهر، از امروز سکه های گرمی با قیمت 44 هزار و 700 تومان در 50 شعبه بانک ملت و شعبات منتخب بانک صادرات با قیمت 44 هزار و 700 تومان آغاز شد.

بر این اساس قرار است طبق ضوابط بانک مرکزی به هر متقاضی 2 عدد سکه گرمی ارائه شود. این در حالی است که بانک مرکزی اعلام کرده است نرخ سکه گرمی بر اساس قیمت جهانی طلا تعیین شده است..../تحلیل:عصرایران