اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عامل فجیع ترین قتل سال در شیراز دستگیر شد 

 

عامل فجیع ترین قتل سال در شیراز دستگیر شد

 

عامل اصلی قتل زن ۳۲ ساله شیرازی كه به عنوان فجیع ترین قتل سال نام گرفته است، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ علی مویدی، فرمانده انتظامی استان فارس دیروز (چهارشنبه) با اعلام این خبر گفت: روز ۱۸ بهمن ماه تكه هایی از جسد یك بانوی جوان در محله پودنك شیراز كشف شد كه موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شد.

وی افزود: به دنبال تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر وجود ساك مشكوكی در یكی از خیابان های محله پودنك شیراز، نیمی از جسد یك زن جوان شیرازی بدون سر و دست و پا كشف شد، در فاصله ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری از ساك نیز قطعاتی دیگری از پیكر مقتول از جمله سر، بازو و بخش هایی از یك پای آن كشف شد.

مویدی با بیان این كه هنوز بخش هایی از جسد مقتول همچنان مفقود است، اظهار كرد: با تلاش های بعدی و حساسیت هرچه بیشتر پلیس سرنخ هایی از متهم به قتل كشف شد و هویت مقتول به نام زهرا دهقان، ۳۲ ساله دارای یك فرزند شناسایی شد.

وی با تشریح چگونگی قتل این بانوی شیرازی خاطرنشان كرد: فرنگیس ۳۲ ساله از دوستان مقتول با دعوت از وی، او را در خانه با ضربات چاقو به قتل رسانده و یك شب جنازه را در حمام خانه دور از چشم شوهر و دخترش نگهداری كرده بود و روز بعد، جنازه را با كارد آشپزخانه مثله كرده و هر كدام را در گوشه ای از محله پودنك شیراز رها كرده است.

فرمانده انتظامی استان فارس، سرقت را یكی از انگیزه های اصلی متهم به قتل اعلام كرد و افزود: متهم به اتهام قتل اعتراف و صحنه را بازسازی كرده است.

به گزارش ایسنا، وی گفت: جنون ادواری متهم به قتل باتوجه به ادعاهای وی مبنی بر این كه در زمان ارتكاب قتل حالت عادی نداشته است، در حال بررسی است.

فرمانده انتظامی فارس با بیان این كه متهم مقداری از طلاهای مقتول را به سرقت برده و فروخته است، اضافه كرد: از منزل متهم مقادیری طلای متعلق به مقتول و آلت قتل آغشته به خون كشف و شناسایی شده است.

فرنگیس (متهم به قتل) به خبرنگاران گفت: زهرا دوستم بود؛ اما گفت كه علی برادرم مرده است، من هم با او دعوا كردم و او را كشتم.

وی با اظهار بی اطلاعی از آخرین وضعیت زهرا خاطرنشان كرد: نمی دانم كه زهرا را آخرین بار كی دیده ام.../تحلیل:ایسنا


ویدیو مرتبط :
عامل ارسال پیامک کذب استامینوفن مرگ آور دستگیر شد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مرد شیشه‌ای به زن باردار هم رحم نکرد/ عامل جنایت شیراز دستگیر شداخبار حوادث - مرد شیشه‌ای به زن باردار هم رحم نکرد/ عامل جنایت شیراز دستگیر شد

مرد شیشه‌ای که به دلیل اختلافات قبلی خواهر (باردار) و برادری را منزل مسکونی به طرز فجیعی به قتل رساند.

سرهنگ "سیروس حیدری" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: ماه گذشته ماموران از وقوع دو فقره قتل در  محله "شیشه‌گری" شیراز با خبر شدند که در آن یک زن باردار و یک مرد که با هم نسبت خواهر و برادری داشتند در منزلی به قتل رسیده اند. 
 
وی افزود: با تلاش مامورین در کمترین زمان ممکن فرد قاتل با هویت مشخص شناسایی شد و انگیزه خود از انجام این عمل را مصرف مواد مخدر صنعتی و اختلافات قبلی اعلام کرد. 
 
رئیس پلیس آگاهی استان فارس تصریح کرد: سه مورد قتل برای این متهم به ثبت رسیده و در حال حاضر پرونده در اختیار دستگاه قضایی قرار دارد و این فرد فاقد سابقه کیفری است.

گفتنی است، قاتل پس از قتل اموال منزل وقوع جنایت را نیز به سرقت کرده بود.
 اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران