اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

طوطی دست آموز، خیانت شوهر را فاش كرد! 

طوطی دست آموز، خیانت شوهر را فاش كرد!

 

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده با ادعای اینكه طوطی خانگی آنها از رابطه پنهانی شوهرش با زنی دیگر صحبت كرده است، تقاضای طلاق داد.

این زن با حضور در شعبه ۲۴۰ دادگاه خانواده اظهار كرد: مطمئنم زمانی كه به مسافرت نزد خانواده ام رفته ام، همسرم با زن دیگری رابطه داشته است چون وقتی از مسافرت بازگشتم، طوطی دست آموزمان این موضوع را فاش كرد.

وی ادامه داد: پرنده مان دائما عبارتی را تكرار می كرد كه از مكالمات تلفنی مخفیانه شوهرم با زنی دیگر شنیده بود. در این رابطه تحقیقاتی را انجام دادم و متوجه شدم شوهرم به من خیانت كرده است.

مرد جوان نیز كه دردادگاه حضور داشت، گفت: من هرگز به همسرم خیانت نكرده ام. او دچار توهمات مالیخولیایی شده است و به خاطر حرفهای یك طوطی دارد زندگی مان را خراب می كند.

این در حالی است كه زن جوان مدارك معتبری نیز برای اثبات ادعای خود به رییس دادگاه ارائه كرد و این امر، مرد را به سكوت واداشت.

به گزارش ایسنا، در پی اصرار زن جوان به جدایی و بخشیدن ۷۰۰ سكه بهار آزادی در قبال صدور حكم طلاق، رییس دادگاه حكم طلاق این زوج جوان را كه یك سال از ازدواجشان می گذشت، صادر كرد..... / خبرگزارى ایسنا


ویدیو مرتبط :
روش جالب انتقام گیری دو زن از خیانت شوهر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خیانت به همسر با پیشنهاد به دانش آموز 15 سالهخیانت به همسر با پیشنهاد به دانش آموز 15 ساله

معلم 37 ساله، به دانش آموز 15 ساله، الکل داد و تصاویر خصوصی خود را برای وی ارسال کرد، اما شوهرش در کنار او در دادگاه حاضر شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش جام نیوز، یک معلم متاهل، به ارسال تصاویر مستهجن خودش به گوشی تلفن دانش‌آموز 15 ساله و خوراندن الکل به وی، متهم شد.اما علیرغم این اتهام علیه "آندره برنان"، شوهرش در حمایت از وی در دادگاهی در "میشیگان"، حاضر شد.

وکیل این زن می‌گوید: آقای "برنان"، حمایت زیادی از همسرش دارد و این دو، همدیگر را بسیار دوست دارند.به گفته پلیس، نیروی گشت در حال گشت زنی بود که خانم "برنان" را همراه با دانش آموزی در حال مستی، پیدا کرد و با جستجوی گوشی این معلم، تصویر مستهجنی از او در گوشی این دانش آموز پیدا شد که به وی ارسال شده و اکنون خانم "برنان" متهم است که تصاویر مستهجن خود را به افراد صغیر، ارسال کرده و به او الکل داده است.

اگر اتهامات این زن ثابت شود، منجر به زندانی شدن 6 ساله وی می‌شود.او اکنون با وثیقه 10 هزار دلاری، آزاد است و به وی گفته شده تا نتیجه دادگاه با این دانش آموز هیچ گونه ارتباطی نداشته باشد./جام نیوز