اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

طلاق به خاطر نرفتن به رستوران مجلل!


زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم مرا به رستوران‌های گرانقیمت نمی‌برد و اصلا حاضر نیست برای من پول خرج كند. او هرچه می‌خرد ارزان قیمت است و همیشه دوست دارد كم پول خرج كند.

روزنامه مردم سالاری: زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم مرا به رستوران‌های گرانقیمت نمی‌برد و اصلا حاضر نیست برای من پول خرج كند. او هرچه می‌خرد ارزان قیمت است و همیشه دوست دارد كم پول خرج كند.

در صورتیكه برای خودش بهترین و گران قیمت ترین چیزها را می خرد و پول زیادی برای خودش خرج می‌كند.

وی ادامه داد:هربار با دوستانش به رستوران می رود گران قیمت ترین و شیك ترین رستوران‌ها را انتخاب می كند، اما وقتی مرا می‌خواهد به رستوران ببرد سعی می كند یك جای معمولی و ارزان قیمت را پیدا كند.

زن جوان ادامه داد: اگر بخواهد برای من خریدی كند دست روی ارزان ترین جنس‌ها می‌گذارد و وقتی من خودم می‌خواهم چیز گرانقیمتی بخرم پول نمی‌دهد، آقای قاضی احساس می‌كنم شوهرم نسبت به من بی اهمیت است برای همین درخواست طلاق و جدایی دارم.

بعد از حرف‌های این زن قاضی شوهر وی را به دادگاه احضار كرد.


ویدیو مرتبط :
نرفتن مدرسه به خاطر حجاب

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

طلاق به خاطر كلاهبرداری میلیاردی شوهر 

زنی در حضور قاضی دادگاه خانواده‌ مدعی شد، شوهرش یك میلیارد تومان كلاهبرداری كرده و متواری ‌است.زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواستی را به قاضی یكی از شعبه‌ها ارائه كرد.این زن در حضور قاضی شعبه ۲۳۸ این مجتمع مدعی شد، شوهرش برای این‌كه بتواند در یك شركت سرمایه‌گذاری كند از همه اقوام پول قرض گرفت و بعد از جمع‌آوری پول‌ها ـ كه حدود یك میلیارد تومان بود ـ متواری شد. من هم نمی‌توانم سركوفت اقوام را تحمل كنم زیرا آنها مدعی هستند با شوهرم همدست بوده‌ام.


وكیل این زن هم افزود: بر اساس شواهد موجود، شوهر موكلم به تنهایی اموال اقوام را جمع كرده و سپس متواری شده‌است و موكلم در این ماجرا دستی ندارد.وی ادامه داد: حدود ۶ سال است این زن و مرد ۲۷ و ۳۴ ساله با هم زندگی می‌كنند و آنها دارای ۲ فرزند دختر و پسر ۳ و ۴ ساله هستند.


زن بار دیگر در مقابل قاضی این شعبه مدعی شد: در حال حاضر خرجی من از سوی خانواده‌ام تأمین می‌شود و معلوم نیست شوهرم كجاست.


وی افزود: از ابتدای ازدواج حق طلاق را از شوهرم گرفتم و حالا می‌خواهم طلاق بگیرم و به همه ثابت كنم شوهرم مرا هم بی‌خبر گذاشته و رفته است.این زن گفت: من و شوهرم دخترعمو و پسرعمو بودیم و به پیشنهاد خانواده‌ها با هم ازدواج كردیم و هیچ مشكلی نداشتیم تا این‌كه این موضوع پیش آمد.وی ادامه داد: شوهرم از ابتدای ازدواج، عاشق خارج از كشور و به خصوص رفتن به مالزی بود و احتمال می‌دهم پس از سرقت اموال به خارج از كشور متواری شده است.وی گفت: حتی اگر شوهرم با تمام پول‌ها برگردد و بخواهد با من مجدد زندگی كند از آنجا كه مرا بدون سرپرست گذاشته و پول را به من ترجیح داده، دیگر او را نمی‌خواهم و نمی‌توانم در كنارش بمانم.قاضی رسیدگی به این پرونده، با توجه به شواهد و متواری بودن مرد، حكم طلاق را تا اطلاع ثانوی صادر نكرد..../ جام‌جم آنلاین