اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

صحبت‌های دردناک نوجوان 14 ساله پس از 10 سال شکنجه/ زندگی در میان مدفوع حیوانات و زخم‌هایی که رویش نمک پاشیده‌اند + تصاویرنوجوان 14 ساله پس از تحمل 10 سال شکنجه و آزار و اذیت از سوی زوج پرستار نجات پیدا کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،پسری که سرانجام پس از 10 سال شکنجه و آزار و اذیت توسط پلیس نجات پیدا کرد.

این نوجوان سیزده ساله که نامش برده نشد اهل یونیون واقع در شمال کارولینا است،متحمل شکنجه و اذیت و آزار های وحشتنناک توسط پرستاری بود که از او مرافبت میکرد.

بر اساس گزارش پلیس این نوجوان وقتی کودک بود بدلیل حضور مادرش در یک شهر دیگر، عمه‌اش از او مراقبت میکرد اما پس از مدتی عمه اش برای مراقبت بهتر او را به پرستاری سپرد.

اخبار,اخبارحوادث,کودک  آزاری


مادر این قربانی بعد از فهمیدن این موضوع خواستار پس گرفتن  فرزندش شد اما دریافت در پی یک تعهد نامه خانم لارسون پرستار بچه در واقع قیم فرزندش شده و تا پایان قرار داد باید نزد آنها بماند.

 

اخبار,اخبارحوادث,کودک  آزاری


پلیس که در گزارشی در نوامبر 2013 مبنی بر گم شدن یک حیوان به خانه جنایت کار رفته جایی که مملو از مدفوع حیوانات بود و بوی تعفن داشت،پلیس در جستجوی حیوان چیز دیگری میابد،4 بچه 7  تا 14 ساله که یکی از انها  جلوی ایوان خانه با زنجیر بسته شد ه بود.

پلیس در ادامه افزود خانم "لارسون" و همسرش آقای "هارپر" به جرم کودک آزاری دستگیر و باز داشت شدند.

این زوج که سرپرستی بچه ها را قبول میکردند آنها را شکنجه داده و در کارهای ناشایست از آنها استفاده میکردند.

قربانی در گزارش خود گفت که جنایت کاران دست و پای او را بسته و به دستگیره در زنجیر میکردند  او شبها در همان حال  روی زمین میخوابید،و تنها وقتی او را باز میکردند که مجبور به تمیز کردن خانه و پاک کردن مدفوع حیوانات بود.

او که از سوختگی صورتش توسط سیم برق و شکستگی انگشتش با انبر رنج می‌برد افزود:شبهای زیادی اجازه استفاده از توالت را نداشته و به او گرسنگی میدادند،بعضی وقتها بچه های  دیگر از ته مانده غذا دزدیده و از طریق شکاف دیوار به او میدادند.هنوز اثر جراحتی که اقای "هارپر "بر روی بازوی او ایجاد و روی آن نمک پاشیده،قابل مشاهده است.

چند روز قبل از خلاصی او ،"هارپر" او را مقصر مرگ یکی از مرغ ها دانسته و او را مجبور کرد تا آنرا به گردنش آویزان کند حتی شب در هنگام خواب.

اخبار,اخبارحوادث,کودک  آزاری


این قربانی در ادامه افزود؛وقتی مادرم به دیدن من می‌آمد در حضور این دو جنایت کار جرات گفتن رفتار وحشیانه اآنها را نداشتم.

این زوج پس از بازداشت در دادگاه محاکمه شدند و آقای "هارپر" 58 ساله به 10 سال زندانی و خانم "لارسون" 58 ساله به 18  ماه زندانی محکوم شدند.

خانم "لارسون" با پرداخت مبلغ نقدی در ماه اپریل آزاد شد و در همان شهرستانی است که قربانی با مادر خود زندگی می‌کند.

این نوجوان که در حال حاضر در حال گذرندان دوره روان درمانی  است به دلیل وحشت روبرو شده با این جنایت کار خواستار ادامه مجازات اودر زندان شد و در ادامه گفت که این پرستار نه تنها از شکنجه خبر داشت که آن را تشویق نیز می‌کرد و به اندازه همسرش مقصر است.

 اخبار  حوادث  - باشگاه  خبر  نگاران 


ویدیو مرتبط :
فیلم مخفیانه شکنجه نوجوان 15 ساله فلسطینی اسراییلیها

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نوجوان 12 ساله‌ای که زندگی‌‌اش را در فراموشی سپری می‌کند / جزییات یک اتفاق دردناک در شهر ریاخبار,اخبار حوادث ,طوفان تهران

 

اخبار حوادث - روایتی تلخ از طوفان تهران؛
نوجوان 12 ساله‌ای که زندگی‌‌اش را در فراموشی سپری می‌کند / جزییات یک اتفاق دردناک در شهر ری

قربانی 12 ساله طوفان تهران پس از 5 روز بیهوشی هم اکنون زندگی اش را در فراموشی سپری می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نیما مثل همیشه بعد از ظهر روزهای زوج کوله بار باشگاهش را بست و برای تمرین کشتی با برادر کوچکترش به راه افتاد و مادر و لبخند گرمی دو فرزندش را بدرقه کرد به این امید که بروند و با ورزش کردن تنی سالم داشته باشند.

نیما در حالیکه دست برادرش را سفت گرفته بود در کوچه پس کوچه های شهر ری قدم می زد تا به باشگاه ورزشی که کمی با خانه‌شان فاصله داشت برسد که ناگهان طوفانی با سرعت 120 کیلومتر وارد تهران شد، طوفانی که درختان را از جای در می آورد و دکل های برق را خم می کرد.

نیما و برادرش که از که از ترس یکدیگر را در آغوش گرفته بودند به گوشه ای پناه بردند، اما حیف چراکه سنگ نمای ساخنمانی که بسیار ناایمن به دیوار ساختمان چسبیده بود بر اثر شدت باد کنده شده و بر روی سر نوجوان 12 ساله فرود می آید.

شدت ضربه آنقدر زیاد بود که نیما از هوش می رود و سرش دچار خونریزی شدید می شود، مردم از ناله ها و فریاد های برادر نیما متوجه حادثه ای هواناک می شود و سریعا با اطلاع این موضوع به خانواده نیما او را ابتدا به بیمارستان هفت تیر منتقل می کنند اما به دلیل نبود امکانات کافی در این  بیمارستان توسط پرسنل بیمارستان هفت تیر بیمار در حالی که با مرگ چند قدم فاصله داشت به بیمارستان پیامبر اکرم (ص) منتقل می شود.

پس از تلاش تیم پزشکی، نیما 12 ساله از مرگ رهایی می یابد و پس از گذشت 5 روز بیهوشی کامل علائمی از بیداری جسمی به دست می آورد.

اکنون نیما، خانواده اش را می شناسد اما تمامی اتفاقات پیرامون خود را برای چند ساعت می تواند در حافظه اش حفظ کند به طوری که به گفته خانواده نیما او حتی پس از هر ملاقات اتفاقات قبلی را به یاد نمی آورد.

خانواده نیما از هموطنان دلسوز ایرانی خواستند تا برای سلامتی فرزندشان دستی به دعا بلتد کنند.

گفتنی است؛ شاید اگر شهرداری در نظارت و صاحب ملک توجه ویژه ای بر روی استحکام سنگ نماهای ساختمانی داشتند و اگر بیمارستان امکانات لازم برای درمان نیما را داشت شاید این اتفاق کمرنگ تر رخ می داد و اکنون نیما زندگی اش را در فراموشی سپری نمی کرد.
اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران