اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

شکایت دو دختر دیگر از پسرخاله های متجاوز میدان تره بار 

 

تجاوز به دختر تجاوز تجاوز به زن تجاوز به عنف

 

 

تحقیق از دو پسرخاله که دختر جوانی را در سوله ای در میدان میوه وتره بار مورد تجاوز قرار داده بودند، ابعاد تازه ای از جنایت های آنها را فاش کرد، تاکنون دو دختر دیگر با مراجعه به دادسرای جنایی تهران علیه متهمان شکایت کرده اند.

 

نخستین شکایت علیه متهمان روز ۲۳آذر توسط دختری ۲۹ساله به نام کبری مطرح شد. این دختر که در شرکتی در خیابان ولیعصر کار می کرد بعد از خروج از دفتر شرکت مورد حمله یک سارق قرار گرفت. او دقایقی بعد با چشمانی گریان سوار یک پراید شد که به جز راننده یک مسافر مرد نیز در آن بود. دو مرد درباره علت گریستن این دختر سوالاتی کردند و در حین گفت وگو راننده از مسیر منحرف شد. وقتی کبری به این موضوع اعتراض کرد، مرد مسافر با چاقو به تهدید وی پرداخت. دو مرد سپس این دختر را به سوله ای در یک میدان میوه و تره بار بردند و مورد تجاوز قرار دادند.

دو متهم ۲۲ و ۲۳ساله که پیمان و نقی نام دارند و با هم پسرخاله هستند، در جریان تحقیقات پلیسی دستگیر شدند و مشخص شد هر دو از کارگران همان میدان میوه و تره بار هستند. این دو در بازجویی ها به جرم شان اعتراف کردند.

در حالی که تحقیق از این دو ادامه داشت، دختر ۲۰ساله ای به نام پروانه نیز به دادسرای جنایی رفت و علیه آنها شکایت کرد. او گفت: «روز ۱۹آذر در میدان راه آهن برای رفتن به خانه ام در نازی آباد سوار یک پراید شدم که دو مرد در آن بودند. راننده بعد از طی مسافتی تغییر مسیر داد و وقتی به این موضوع اعتراض کردم، مردی که به عنوان مسافر در صندلی جلو نشسته بود به من حمله و مرا تهدید کرد. آن دو به سوله ای در میدان میوه و تره بار رفتند و در آنجا مرا مورد تجاوز قرار دادند.»

بعد از طرح این شکایت، دختر ۱۹ساله ای به نام پریسا نیز به دادسرای جنایی تهران رفت و دو متهم را به عنوان ربایندگانش شناسایی کرد. او که توانسته بود از چنگ دو پسرخاله فرار کند، ماجرا را این طور شرح داد: «من در یک شرکت در نازی آباد حسابدار هستم. روز ۲۵آذر وقتی از محل کارم بیرون آمدم به مقصد میدان توحید سوار یک پراید شدم اما در نزدیکی بزرگراه نواب راننده به سمت بهشت زهرا(س) تغییر مسیر داد. من به این موضوع اعتراض کردم و مرد مسافر به طرفم حمله کرد. او سرم را زیر صندلی فروبرد در همان حین توانستم مخفیانه با مادرم تماس بگیرم، اما آن مرد موضوع را فهمید و گوشی موبایلم را از من گرفت. آنها سپس من را به یک سوله در میدان میوه و تره بار بردند، اما در آنجا با دو مرد درگیر شدم و در لحظه ای که یکی از آنها برای بستن دست و پایم از سوله بیرون رفت تا چسب بیاورد با لباس های پاره فرار کردم و از مرد دیگری که آن نزدیکی بود، کمک خواستم و توانستم خودم را نجات بدهم.»

در حال حاضر دو متهم در بازداشت هستند و تحقیقات از آنها همچنان ادامه دارد..../روزنامه شرق


ویدیو مرتبط :
اعدام رباینده و متجاوز دختر دانش آموز

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

۱۵ زن و دختر، قربانی رمال متجاوز 

 ۱۵ زن و دختر، قربانی رمال متجاوزمرد رمالی كه به بهانه بخت گشایی و دعانویسی ۱۵ زن و دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده است، از سوی ماموران پلیس آگاهی استان تهران دستگیر شد.

 

مرد رمال با تبلیغات گسترده و شناسایی قربانیان در مراكز خرید، هنگامی كه قصد اغفال یك زن دیگر را داشت، دستگیر شد.

به گزارش «جام جم»، سرهنگ یارندی، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان تهران در ارتباط با پرونده اتهامی مرد شیاد گفت: به دنبال گزارش های مردمی در ارتباط با فعالیت یك رمال در شهرستان كرج كه زنان و دختران را اغفال و از آنها سوءاستفاده می كند، موضوع در دستور كار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

یارندی افزود: پس از بررسی این گزارش، ماموران در یك قرار ملاقات صوری با مرد رمال وارد خانه او شدند و متهم را كه در حال اغفال یك زن جوان بود، دستگیر كردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان تهران افزود: ماموران در بازرسی از خانه مرد رمال، انواع لوازم و ادوات رمالی، تعداد زیادی عكس زن و دختر، پوست حیوانات، انواع سنگ ها و كتاب هایی با خطوط عجیب و غریب را كشف و ضبط كردند.

اعتراف تكان دهنده

یارندی ادامه داد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی در اعترافات تكان دهنده ای عنوان كرد، پس از تبلیغات گسترده در محله های مختلف، زنان و دخترانی را كه عمدتا به خاطر بخت گشایی به خانه ام می آمدند، فریب می دادم و وانمود می كردم آنها از سوی نزدیكان و بستگان خود طلسم شده اند و تاكنون بیش از ۱۵ زن و دختر را اغفال كرده و مورد آزار و اذیت قرار داده ام.

 

جرایم دیگر

یارندی تصریح كرد: با ثبت اعترافات متهم كه تنها سواد خواندن و نوشتن دارد، ۲ نفر از شاكیان شناسایی شده اند.

تلاش برای شناسایی دیگر قربانیان ادامه دارد.وی یادآور شد: بررسی سوابق متهم مشخص كرد وی علاوه بر رمالی، در زمینه جعل كارت پایان خدمت و خرید و فروش وام های تقلبی نیز سابقه داشته و مبالغ گزافی از مردم كلاهبرداری كرده است..... / گزارش : جام جم آنلاین