اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

سه تصادف امروز 11 کشته برجای گذاشت


رئیس پلیس راه کشور تاکید کرد: در هر سه حادثه عدم توجه به جلو، عدم رعایت مقررات راهنمایی رانندگی و سبقت غیرمجاز باعث تصادفات شد و در یک روز 11 نفر کشته شدند.

عصر ایران: رئیس پلیس راه کشور تاکید کرد: در هر سه حادثه عدم توجه به جلو، عدم رعایت مقررات راهنمایی رانندگی و سبقت غیرمجاز باعث تصادفات شد و در یک روز 11 نفر کشته شدند.

سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راه کشور در مصاحبه با خبرنگار عصرایران جزئیات تصادفات امروز را توضیح داد.

وی توضیح داد: در تصادف امروز در جاده اصفهان، یک دستگاه پژو با 2 دستگاه سمند برخورد کردند که در نتیجه 6 نفر کشته شدند.

علت این حادثه انحراف به چپ و سبقت غیرمجاز بود.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد که به هنگام این تصادف، جاده بدون ترافیک بود و فقط به دلیل تخلف راننده، این حادثه منجر به فاجعه شد.

وی ادامه داد: در تصادف دیگری در استان سیستان و بلوچستان و در جاده زابل هم تصادفی منجر به 4 کشته شد.

در این حادثه، یک دستگاه وانت با پراید و پژو تصادف کرد. سبقت غیرمجاز وانت و برخورد با پراید و پژو دلیل تصادف اعلام شده است.

همچنین در حادثه واژگونی اتوبوس در اصفهان، یک نفر کشته و 10 تن دیگر زخمی شدند.

عدم توجه به جلو و سرعت غیرمجاز علت این اتفاق بود.

رئیس پلیس راه کشور تاکید کرد: در هر سه حادثه عدم توجه به جلو، عدم رعایت مقررات راهنمایی رانندگی و سبقت غیرمجاز باعث تصادفات شد و در یک روز 11 نفر کشته شدند.

فرمانده پلیس راه کشور از همه خواست تا مقررات راهنمایی رانندگی را رعایت کرده و از تصادفات حادثه خیز که منجر به کشته شدن هموطنان می شود پرهیز کنند.


ویدیو مرتبط :
تصادف قطار در فیلادلفیا ۵ کشته برجای گذاشت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تصادف در اتوبان همت، 2 کشته برجای گذاشت


عصر امروز در پی برخورد یک دستگاه سواری زانتیا با تیر چراغ برق دو تن جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری ایسنا: سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، در این‌باره گفت:‌ در ساعت 16:53 امروز یک مورد حادثه رانندگی در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت حوالی نیروگاه به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه 68 را به محل اعزام کردند.

ملکی اضافه کرد:‌ پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری زانتیا پس از برخورد با یک دستگاه سواری پراید از مسیر خود منحرف شده و به شدت با یک تیر چراغ برق برخورد کرده و متوقف شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به محبوس شدن دو تن در کابین زانتیا گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل و قطع جریان سوخت و برق خودرو با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به بریدن قطعات این خودرو کرده و دو سرنشین زن و مرد را که حدود 50 سال سن داشتند از درون کابین خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

به گفته وی تکنیسین‌های اورژانس پس از بررسی علایم حیاتی مرگ این دو تن را بر اثر شدت جراحات وارده تایید و اعلام کردند.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام خواهد شد، گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 18:09 به عملیات خود خاتمه دادند.