اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

سرپیری و رکورد شکنی + عکس
همیشه می گویند که دود از کنده بلند می شود و افراد کهنسال می توانند کارهای خارق العاده ای انجام دهند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، دوچرخه سواری کاری است که نیاز به یک آمادگی جسمانی بسیار بالا دارد و به همین علت هر کسی توانایی انجام آن را ندارد چه برسد به این که شما 100 سال نیز سن داشته باشید.

به تازگی یک مرد فرانسوی 100 ساله توانست رکورد دوچرخه سواری 100 کیلومتر را در میان دسته افراد بالای 100 سال جابه جا کند.

رکورد شکنی ,  پیری , پیرمرد صد ساله

"Robert Marchand " این مسیر 100 کیلومتری را در مدت رکر4 ساعت و 17 دقیقه و 27 ثانیه طی کند و سپس در یک مصاحبه اعلام کرد بیش از آنچه انتظار داشتم توانستم انجام دهم.

او همچنین اعلام کرده است که برای اولین بار در سال 1978 اولین دوچرخه اش را خریداری کرد و در آن زمان 66 سال سن داشته است.

رکورد شکنی ,  پیری , پیرمرد صد ساله

رکورد شکنی ,  پیری , پیرمرد صد ساله

منبع:yjc.ir


ویدیو مرتبط :
رکورد شکنی رکورد ددلیفت جهات در سال 2002 توسط مزاروس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رکورد شکنی آقای سرپرست با 50 انتصاب جدید 

رکورد شکنی آقای سرپرست با 50 انتصاب جدید

 

سرپرست کنونی سازمان بهزیستی کشور که در دوران کوتاه سرپرستی خود حدود 50 نفر از معاونان و مدیران کل این سازمان را جابجا کرده در احکام صادره خود به جای اینکه بر اساس شیوه مرسوم مدیریت در دوران سرپرستی، مدیران انتخابی را به عنوان سرپرست معاونت یا سرپرست اداره کل منصوب نماید، آنها را به عنوان معاون یا مدیر کل منصوب کرده است.

 همچنین در این دوران کوتاه مدیریت سرپرست مذکور، استفاده از افرادی غیر متخصص و وابسته به محافل سیاسی خاص در پست های کلان مدیریتی این سازمان تخصصی و بی توجه به بدنه کارشناسی و خبره بهزیستی موجب از دست رفتن برخی بدنه های تخصصی کاری این سازمان همچون مهدهای کودک، بیمه معلولان و سالمندان روستایی، غربال گری نوزدان کم شنوا و ناشنوا و... شده تا جایی که زمینه های طرح موضوع ادغام وظایف سازمان بهزیستی در کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) را در موارد پیشنهادی اخیر برنامه پنجم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی به وجود آورده است.

بنابر این گزارش، از نکات قابل توجه در 50 انتصاب ذکر شده در طول 6 ماه سرپرستی این است که مدیران برخی پست ها 2 یا 3 مرتبه تغییر کرده اند که برخی از آنها به شرح زیر است:

معاون اجتماعی و پیشگیری از آسیب ها: 3 مرتبه

معاون پشتیبانی و مجلس: 2 مرتبه

مدیرکل حوزه ریاست: 3 مرتبه

رییس سازمان بهزیستی استان تهران: 3 مرتبه

قائم مقام سازمان: 2 مرتبه

گفتنی است هنوز پاسخ قانع کننده ای در مورد صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی و انجام حرکات و برنامه های نمایشی برای کسب کرسی ریاست این سازمان توسط سرپرست کنونی سازمان بهزیستی کشور به رسانه ها داده نشده است..../تحلیل:تابناک