اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

سرقت از منزل با گاز اشک‌آور!اخبار,اخبار حوادث,سرقت از منزل با گاز اشک‌آور


اخبار حوادث - سرقت از منزل با گاز اشک‌آور!

رئیس کلانتری 190 مجیدیه از دستگیری فردی خبر داد که با اسپری گاز اشک آور و چاقو به سرقت منزل رفته بود.

سرهنگ مراد پیروندی در گفت‌وگو با ایسنا ، با بیان اینکه در ساعت 21:30 روز پانزدهم بهمن ماه ماموران کلانتری 190 مجیدیه از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان سرقتی در خیابان مجیدیه شمالی قرار گرفتند، گفت: با حضور ماموران در محل حادثه، آنها مشاهده کردند که تعداد زیادی از شهروندان در محل اعلامی تجمع کرده و به محض رویت ماموران، اعلام کردند که سارق در منزل است.

وی با بیان اینکه ماموران سارق را در حالی که در دست خود چاقو و گاز اشک‌آور داشت، دستگیر کردند، گفت: متاسفانه صاحب منزل که زنی 47 ساله به نام «سیمین» بود، توسط سارق مصدوم شده بود که توسط ماموران به بیمارستان منتقل شد.

رئیس کلانتری 190 مجیدیه با بیان اینکه ماموران در بازرسی‌ اولیه از سارق، یک قبضه چاقو و یک چراغ قوه کشف و ضبط کردند، گفت: تحقیقات ابتدایی از سارق آغاز شد که زنی به نام «زهرا»‌ که دختر صاحبخانه بود و توسط سارق به وسیله گاز اشک‌آور مصدوم شده بود، اقدام به شناسایی سارق و ثبت شکایتش از این فرد کرد.

پیروندی با بیان اینکه تحقیقات نشان داد که این سارق 25 ساله «پدرام» نام دارد، گفت: ماموران در بازرسی تکمیلی از وی مبلغ شش میلیون تومان پول نقد و مقداری طلاجات کشف و ضبط کردند که متهم تحویل ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
اخبار حوادث - ایسنا

 


ویدیو مرتبط :
سیا ساکتی (سرقت منزل)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حلیم نذری بهانه سرقت میلیونی از منزل 

حلیم نذری بهانه سرقت میلیونی از منزل

 

باند سرقتی كه به بهانه «حلیم نذری» به منزلی در اسلامشهر مراجعه و بیش از ۲۵ میلیون تومان طلا سرقت كرده بودند، متلاشی شد.

پنجم مهر ماه سال جاری ماموران نیروی انتظامی اسلامشهر، از طریق تماس شهروندی در جریان سرقت به عنف در یكی از محلات این شهرستان قرار گرفتند.

ماموران نیروی انتظامی با حضور در صحنه حادثه دریافتند، صبح روز حادثه افرادی به بهانه دادن «حلیم نذری» وارد خانه ای شده و پس از بستن دهان و چشمان زن جوان صاحبخانه، مبلغ ۲۵ میلیون تومان طلا و تعداد زیادی اسناد و مدارك مربوط به زمین و املاك این خانواده را به سرقت برده اند.

محمودی (زن جوان مالباخته) به خبرنگار «حوادث» ایسنا، درباره روز حادثه، گفت: در ساعت ۶:۳۰ صبح پس از آن كه همسرم منزل را ترك كرد، زنگ خانه به صدا در آمد و یك نفر گفت كه از طرف یكی از همسایگان معتمد محل برایمان حلیم نذری آورده است.

وی ادامه داد: پس از گشودن در منزل، حلیم نذری را به صورتم پاشیده و با زور وارد منزل شدند.

این زن جوان، با بیان اینكه سارقان چشمها و لبهایم را با چسب بستند، گفت: سارقان دست و پاهایم را بستند و تهدید كردند كه اگر صدایی از خود درآورم كودك دو ساله من را خواهند كشت.

سرهنگ عباس علیپور سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان تهران ضمن تایید این خبر، اضافه كرد: تحقیقات ماموران نیروی انتظامی اسلامشهر برای یافتن زوایای پنهان این ماجرا آغاز شد و آنان پس از گذشت چند روز سه متهم این پرونده را دستگیر كردند.

وی افزود: متهمان این پرونده در بازجویی های بعمل آمده ضمن اعتراف به سرقت به چندین مورد سرقت با بهانه حلیم نذری اعتراف كردند.

علیپور با بیان اینكه پرونده در حال پیگیری در دادسرای اسلامشهر است، ازافرادی كه به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند خواست كه برای شناسایی متهمان مورد نظر به فرماندهی انتظامی این شهرستان مراجعه كنند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان تهران در پایان به افراد توصیه كرد تا به راحتی به افرادی كه تحت عناوین مختلف همچون، مامور آب و گاز به در منزل مراجعه می كنند، اعتماد نكنند و افرادی كه دارای كارت شناسایی و یونیفرم ویژه هستند را به خانه راه دهند.... / خبرگزارى ایسنا