اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

سارکوزی آدم کثیف و ضعیفی ست 

 

سارکوزی

 

فرانسوا اولاند با توصیف سارکوزی به عنوان «آدم کثیف» جنجال به پا کرده است.

وی گفت: سارکوزی می خواهد اینگونه خود را به مردم فرانسه معرفی کند: من رئیس جمهور شکست خورده هستم، آدمی کثیف هستم، اما در سخنی ها، من تنها کسی هستم که قادر به حل مشکلات هستم چون تنها من شجاعت دارم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه افزود: سارکوزی خود را کاپیتان شجاع معرفی خواهد کرد.  او ادم ضعیفی است چراکه اغاز مبارزات انتخاباتی اش خیلی ضعیف بوده است. فرانسه لیافت رئیس جمهور بهتری را دارد.

سارکوزی هم از الوند دل خوشی ندارد و حتی یکبار او را با حبه ی قند مقایسه کرد که رویه ی آن سخت است اما زمانی که مخمصه های سیاسی افزایش می یابد، به سرعت ذوب می شود.

مسئولان حزب حاکم "او ام پ" فرانسه علیه فرانسوا اولاند، نامزد حزب سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، به پا خاسته اند.

روزنامه لوپاریزین فرانسه روز چهارشنبه فاش کرد که اولاند در حضور شماری از خبرنگاران، سارکوزی را «آدم کثیف» توصیف کرده است.

این در حالی است که اصلی ترین آرزوی وزرای کنونی دولت فرانسه برای سال دو هزار و دوازده، پیروزی نیکلا سارکوزی است.

سارکوزی در جلسه هیئت وزیران، به اعضای کابینه اش خاطر نشان شد که مردم فرانسه از بحران کنونی رنج می برند.

نادین مورانو از اعضای کابینه سارکوزی پس از نشست کابینه در جمع خبرنگاران گفت: من خواستار این هستم که (فرانسوا اولاند) از حرفهایی که درباره رئیس جمهور قابل تحمل نیست علنا عذرخواهی کند. فرانسوا اولاند تاکنونی واکنشی از خود نشان نداده است..../انتخاب


ویدیو مرتبط :
پول کثیف و سیاست کثیف دو قطبی کردن فضای جامعه ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

لباس های کثیف همسایه 

 

لباس های کثیف همسایه

 

زن و مرد جوانی به محله جدیدی اسبا‌ب‌ کشی کردند.
روز بعد، ضمن صرف صبحانه، زن متوجه شد که همسایه‌اش در حال آویزان کردن رخت‌های شسته است و گفت: «لباسها چندان تمیز نیست. انگار نمی داند چه طور لباس بشوید. احتمالا باید پودر لباس‌ شویی بهتری بخرد.»
همسرش نگاهی کرد اما چیزی نگفت.
هربار که زن همسایه لباس‌های شسته‌اش را برای خشک شدن آویزان می‌کرد زن جوان همان حرف را تکرار می‌کرد تا اینکه حدود یک ماه بعد، روزی از دیدن لباس‌های تمیز روی بند رخت تعجب کرد و به همسرش گفت: «یاد گرفته چطور لباس بشوید. مانده‌ام که چه کسی درست لباس شستن را یادش داده!»
مرد پاسخ داد: «من امروز صبح زود بیدار شدم و پنجره‌هایمان را تمیز کردم!»