اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

سارق سابقه دار در كمد لباس دستگیر شد 

 

 سارق سابقه داری كه بعد از چندین فقره سرقت توسط آخرین قربانی شناسایی شده بود، داخل كمد لباس منزلش دستگیر شد.

سرهنگ بیدمشكی، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با شكایت زن جوانی مبنی بر ورود به عنف فردی و سرقت وجوه نقد و طلاهای وی، پرونده ویژه ای برای دستگیری سارق در اداره مبارزه با سرقت تشكیل شد.

سرهنگ بیدمشكی افزود: شاكی در اظهارات خود گفت، هنگامی كه با فرزندش در منزل حضور داشته است، مردی از روی دیوار منزل وارد شده و با تهدید چاقو اقدام به سرقت ۵۰ هزار تومان وجه نقد و طلاهای وی كرده و حتی طلاجات و النگوی دست وی را نیز با قیچی بریده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در مورد نحوه دستگیری سارق گفت: كارآگاهان با تشكیل پرونده ای اقدامات تخصصی خود را پیرامون كشف سرنخ هایی از سارق آغاز و از محل سرقت نیز بازدید كردند.

سرهنگ بیدمشكی تصریح كرد: كارآگاهان در ادامه تحقیقات خود، با چهره نگاری و تصویرسازی فرضی از سارق كه از اطلاعات و اظهارات شاكیه به دست آمده بود، به یكی از سارقان سابقه دار كه در محدوده منزل شاكیه سكونت داشته است، رسیدند.

سرهنگ بیدمشكی خاطرنشان كرد: مخفیگاه این متهم كه در پی وقوع چندین فقره سرقت تحت تعقیب كارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی نیز قرار داشت، با هماهنگی قضایی مورد بازرسی قرار گرفت و سارق نیز كه داخل كمد لباس مخفی شده بود، دستگیر شد.

پرونده متهم برای بررسی سرقت های احتمالی همچنان تحت بررسی كارآگاهان پلیس خراسان رضوی است.... / جام جم آنلاین


ویدیو مرتبط :
زنانی که سارق را دستگیر کردند

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پیرترین "سارق زن" دستگیر شد/ زن سالخورده سابقه سرقت در ترکیه و ایران را داشتاخبار حوادث - پیرترین "سارق زن" دستگیر شد/ زن سالخورده سابقه سرقت در ترکیه و ایران را داشت

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بجستان خراسان رضوی باند ۳ نفره سارقین حرفه‌ای منزل با بیش از ۱۰ فقره سرقت متلاشی شد.

سرهنگ محمد علی صادقیان فرمانده انتظامی شهرستان بجستان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰شهرستان فردوس خراسان جنوبی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در آن شهرستان و متواری شدن سارقان به سمت شهرستان بجستان، بلافاصله اکیپی از مأمورین پلیس آگاهی و گشت کلانتری، مبادی ورودی و خروجی شهرستان را تحت کنترل قرار دادند.

سرهنگ صادقیان ادامه داد: در ‌‌نهایت ماموران به دو دستگاه خودرو پژو پارس و زانتیا در محل کمربندی شهرستان مشکوک و دستور ایست صادر کردند که سرنشینان اقدام به فرار کرده اما با تلاش مأمورین ۲ نفر از سرنشینان زن حدودا ۵۵ و ۷۰ ساله و یک نفر مرد حدودا ۴۰ ساله در منتهی الیه حوزه استحفاظی، دستگیر و به همراه دو دستگاه خودروی متعلق به متهمین به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد یکی از متهمین خانم دارای ۲ فقره سرقت در کشور ترکیه و استان فارس و خانم دیگر دارای ۴ فقره سرقت می‌باشد و متهم سوم نیز دارای سرقت‌های متعدد تحت پوشش مأمور نیروی انتظامی می‌باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجستان تصریح کرد: همچنین در بازرسی از خودروهای متعلق به آنان مقدار ۸۰ گرم انواع طلاجات، ۲۸ میلیون ریال وجه نقد، آلات و ادوات از قبیل یک عدد دیلم مناسب جهت تخریب قفل و درب، یک عدد تبر بزرگ، یک قبضه شمشیر با غلاف مربوطه، چند رشته دستبند یکبار مصرف، لباس نظامی و یک شیشه کوچک محلول تشخیص طلاجات از بدلیجات کشف و ضبط گردید.

سرهنگ صادقیان خاطر نشان کرد: متهمین پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت اقدامات بعدی به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان فردوس منتقل شدند.

 

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران