اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

زندگی گربه در شیشه مربا! + عکس 

 

زندگی گربه در شیشه مربا

 

یكی از سایت های روسیه اعلام كرد كه بچه گربه ای علاقه خاصی به بودن در شیشه مربا و مكان هایتنگ و باریك دارد.

   

 

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «یوری كوروتان» صاحب این بچه گربه در مصاحبه ای با رسانه های روسیه گفت: «سیوشا» بچه گربه نژاد هیمالیایی است كه علاقه خاصی به نقاط خاص و ویژه منزل دارد.

 

 زندگی گربه در شیشه مربا

 

صاحب این گربه در ادامه به روزنامه دیلی میل خاطر نشان كرد: مساله جالب اینجاست كه این بچه گربه به راحتی داخل شیشه مربا یا خمره می رود و به همان آسانی هم خارج می شود. او حتی درون ماشین لباسشویی هم می رود.

 

به گزارش ایسنا، صاحب «سیوشا» در این باره عنوان كرد: یك روز صدایی از آشپزخانه شنیدم و به سرعت به سمت محل صدا رفتم. چیزی كه دیدم اصلا باور كردنی نبود. او داخل شیشه مربا رفته بود. از او تصاویری تهیه كرده و در اینترنت منتشر كردم./خبرگزاری ایسنا

 


ویدیو مرتبط :
هدف گرفتن شیشه مربا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

‌شیشه زندگی زن شیشه‌ای ترك برداشت 


‌شیشه زندگی زن شیشه‌ای ترك برداشت

 

 

مردی به دادگاه خانواده آمد و گفت: همسرم معتاد به شیشه است؛ به همین دلیل می‌خواهم از او جدا شده و دور از او در خانه‌ای دیگر از فرزندم نگهداری ‌كنم.

 

به گزارش فارس، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست حضانت فرزند خود را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد.

این مرد 34 ساله در حضور قاضی شعبه 254 مجتمع قضایی خانواده گفت: همسرم معتاد به شیشه است؛ به همین دلیل می‌خواهم حضانت فرزندم را از او بگیرم.

وی با بیان اینكه هفت سال از زندگی مشتركمان می‌گذرد، ادامه داد: نمی‌خواهم از همسرم جدا شوم بلكه فقط قصد دور كردن فرزندم از او را دارم چرا كه می‌خواهم همسرم اعتیادش را ترك كرده و دوباره سه نفری در كنار هم زندگی كنیم.

مرد در حضور قاضی این شعبه افزود: او باید خود را تغییر دهد تا آینده فرزندمان خراب نشود؛ من دارای شغل مناسبی هستم و می‌توانم در خانه مسكونی دیگری كه دارم در كنار مادرم از فرزند 9 ساله‌ام نگهداری كنم.

وی با بیان اینكه همسرم معتاد است و گاهی كنترل خود را از دست می‌دهد، ادامه داد: مقدار مصرف مواد مخدر همسرم كم است ولی من باید او را ترك بدهم تا مقدار مصرفش زیاد نشود.

مرد بیان كرد: از همسرم در یك خانه و از فرزندم در كنار مادرم در خانه دیگری نگهداری می‌كنم تا مشكلی برای فرزندم ایجاد نشود.

قاضی این شعبه با توجه به عدم حضور زن و فرزند و شهود، پرونده را برای رسیدگی بیشتر به كارشناسی ارجاع داد.../گزارش فارس