اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

روحانی به دانشگاه تهران می رود؟


معاون فرهنگی دانشگاه تهران با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه گفت: حضور رئیس‌جمهور در روز دانشجو در دانشگاه تهران هنوز قطعی نیست.

خبرگزاری تسنیم: مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌وگویی با اشاره به برنامه‌های 16 آذر این دانشگاه اظهار داشت: حضور رئیس جمهور در روز 16 آذر در دانشگاه تهران هنوز قطعی نیست.

وی افزود: قطعی شدن این مسئله به اعلام نهایی دفتر ریاست جمهوری نیاز دارد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران درباره برنامه‌های این دانشگاه برای روز 16 آذر نیز گفت: تشکل های مختلف این دانشگاه در روز 16 اذر برنامه‌های مختلفی را تدارک دیدند اما ساعت برگزاری این برنامه‌ها به حضور رئیس جمهور در دانشگاه منوط است اگر رئیس جمهور صبح در دانشگاه حضور یابند طبیعتاً برنامه‌های این تشکل‌ها ظهر و عصر برگزار می‌شود تا تداخلی با این مراسم نداشته باشد.

سرسنگی با بیان اینکه برنامه‌های 16 آذر امسال پرشورتر از گذشته در دانشگاه تهران برگزار می‌شود، تصریح کرد:همه تشکلهای دانشجویی دانشگاه تهران  در پردیس مرکزی و اقماری برنامه خواهند داشت.

وی تاکید کرد: ساعت برگزاری برنامه پردیس های مرکزی به حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران بستگی دارد.


ویدیو مرتبط :
روحانی در دانشگاه تهران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

روحانی در دانشگاه تهران حضور یافتروحانی در دانشگاه تهران

برای شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها
روحانی در دانشگاه تهران حضور یافت

صبح امروز حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس‌جمهور کشورمان به منظور شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری، وارد دانشگاه تهران شد.

به گزارش ایسنا، مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و قرار است رییس‌جمهور در این مراسم سخنرانی کند.

بر اساس این گزارش، این مراسم در حضور دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر کنکور و همچنین دانشجویان خارجی محصل در ایران از کشورهایی نظیر لهستان‌، فنلاند،‌ کره،‌ افغانستان و مالزی برگزار می‌شود.

در این مراسم حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رییس‌جمهور،‌ حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس‌جمهور، الهام امین‌زاده معاون حقوقی رییس‌جمهور، میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد، فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران و جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم نیز حضور دارند.

برای اولین‌بار است که حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی به عنوان رییس‌جمهور در دانشگاه تهران حضور پیدا می‌کند. /ایسنا