اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رفتار بی رحمانه با دختر 8 سالهرفتار بی رحمانه با دختر 8 ساله

زوج آمریکایی، به ضرب و شتم دختر بچه 8 ساله متهم شدند. این زوج، دختر بیچاره را به وسیله نگه داشتن در اتاقی کثیف، پر از ادرار و مدفوع، شکنجه می دادند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

دختر بچه ای به نام "جی وی" حدود 4 سال بود که با "جفری آدام کرافت" 34 ساله و "میشله ال باکنر کرافت" 28 ساله در ایالت کانزاس زندگی می کرد.پلیس کانزاس بعد از دریافت گزارشی مبنی بر زندانی شدن کودک 8 ساله در اتاقی کثیف و قفل شده و همچنین سوء استفاده فیزیکی از وی، وارد عمل شد و پس از جستجوی خانه، وی را در حالتی بسیار تاثر برانگیز و درمیان تلی از کثافات پیدا کرد که مشغول پاک کردن کف اتاق با لباسهای کثیف بود. "جی وی" به سبب سوء تغذیه شدید نسب به گروه سنی همتایان خود بسیار لاغر شده بود و حدود 20 کیلوگرم وزن داشت. 

خواهر 5 ساله این دختر بیچاره نیز بر روی صندلی به هم چسبیده ای که متعلق به آشپزخانه بود زندگی می کرد. پلیس بر این عقیده است که این زوج بی رحم از زمانیکه مادر واقعی آنها چهار سال پیش به فلوریدا رفت ،عهده دار نگهداری از این دو کودک بیچاره شدند. 

این دختر در مصاحبه با مرکز حمایت از کودکان گفت: آنها مرا به داخل اتاقی تنگ و تاریک، و پر از ادرار و مدفوع هل می دادند وپس از کتک کاری، در آنجا را محکم می بستند. حتی آنها به من اجازه حمام کردن را هم نمی دادند. فقط ماهی یکبار حق زیر دوش رفتن، آنهم خیلی فوری را داشتم. وی در ادامه افزود: من تنها در دوران مهد کودک درس خوانده ام و بعد از آن دیگر به مدرسه نرفتم ولی هر آنچه در کودکستان یاد گرفته بودم هر روز در آن اتاق کثیف مرور می کردم. 

در حال حاضر این دختر بیچاره به همراه سایر کودکان،(حتی بچه 5 ماه خود این زوج بیرحم) تحت مراقبت قرار گرفته و این دو زوج تحت بازداشت بسر می برند. بنابر گزارش مذکور، این دختر در زیرزمین و میان کثافات غذای اندکی (تنها مقداری حبوبات)می خورد، بطوریکه بشدت دچار سوء تغذیه شده بود. 

بر اساس گزارش روزنامه "کانزاس سیتی"، دختربیچاره علاوه بر موارد مذکور به هنگام انتقال به بیمارستان، توسط پزشکان معاینه شد و در نهایت کبودی ها و کوفتگی های شدیدی بر روی بازوان،رانها،پشت ، گلو ،گونه ها،زانوان و جاهای دیگربدن او دیده می شد./جام نیوز


ویدیو مرتبط :
کشتن بی رحمانه دختر 18 ساله !!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تجاوز بی رحمانه پسر نوجوان به دختر 6 سالهاخبار حوادث -تجاوز بی رحمانه پسر نوجوان به دختر 6 ساله

ایسنا نوشت:یک پسر11 ساله که گفته می‌شود کم‌سن‌ و سالترین متجاوز در مالزی است به یک دختر شش ساله تجاوز کرد.


، پلیس مالزی اعلام‌کرد: این پسر11 ساله در خانه پرستارش به دختر شش ساله تجاوز کرد.

به گفته پلیس این حادثه در روز 7 نوامبر اتفاق افتاده و نتیجه گزارش پزشکی که به تازگی منتشر شده تجاوز به دختربچه را تائید می‌کند.

پلیس در حال بررسی بیشتر پرونده‌ای است که گفته می‌شود به جوان‌ترین پرونده تجاوز در مالزی مشهور شده است.

بر اساس گزارش پلیس، هر دو بچه در زمان وقوع حادثه حدود ساعت 2 بعدازظهر در خانه پرستار بوده‌اند و پرستار برای خرید به بیرون از خانه رفته بود.
اخبار حوادث - ایسنا