اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

راه‌های غیراینترنتی ثبت‌نام برای دریافت یارانهاخبار,اخبار اقتصادی , دریافت یارانه

 

اخبار اقتصادی - راه‌های غیراینترنتی ثبت‌نام برای دریافت یارانه

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با اعلام اینکه مرحله جدید جمع آوری اطلاعات و فرآیند خوداظهاری برای یارانه نقدی از بیستم فروردین آغاز می شود ، تاکید کرد : برای کسانی هم که به هر دلیلی به اینترنت دسترسی ندارند ، تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر ؛ خانم نرگس نجفی مدیر دفتر امور بانک سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت : این عده از سرپرستان خانوارها می توانند به دفاتر پیشخوان دولت ، دفاتر فناوری ارتباطات و اطلاعات روستایی و دفاتر پست بانک مراجعه کنند.

خانم نجفی افزود : همچنین افرادی که زیر پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی هستند ، می توانند با کارت ملی به واحدهای این دو نهاد در شهرستانها مراجعه کنند تا فرآیند ثبت نام آنها انجام شود.

وی گفت : استانداری ها و فرمانداری ها در این مرحله وظایفی برای ثبت نام ندارند و فقط بر عملکرد دیگر بخش های مسئول نظارت می کنند.

اخبار اقتصادی - واحد مرکزی خبر

 


ویدیو مرتبط :
فیلم آموزشی ثبت نام در وب سایت رفاهی جهت دریافت یارانه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دور جدید ثبت نام از واحدهای صنعتی برای دریافت یارانه 

 

 

یارارنه

 

 

کلیه بنگاههای صنعتی که تجربیات موفقی دارند می توانند با مراجعه به وبگاه ستاد تحول صنایع و معادن به آدرسWWW.STSM.IR نسبت به معرفی این تجربیات اقدام کنند.

ثبت نام 2 طرح دیگر از طرحهای بسته حمایتی وزارت صنایع از بخش صنعت و معدن در راستای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها با عنوان "آسیب پذیری بنگاهها" و "تجربیات موفق" از امروز آغاز شد.

علی نبوی مدیر برنامه انرژی ستاد تحول صنایع و معادن با اعلام این خبر گفت: رشته فعالیتهایی که با قیمتهای فعلی انرژی، سهم انرژی در ارزش ستانده (قیمت فروش) محصول آنها بیشتر از 3 درصد باشد جزو رشته های آسیب پذیر محسوب می شوند که فهرست  آنها در وبگاه ستاد تحول صنایع و معادن  به آدرس WWW.STSM.IR    قابل  مشاهده است.

بنگاههایی که در یکی از این رشته ها فعالیت می کنند، نیازی به ثبت نام در فرایند شناسایی بنگاههای آسیب پذیر ندارند و در حال حاضر تنها از بنگاههایی ثبت نام  می شود که در هیچ یک از رشته فعالیتهای مذکور قرار نمی گیرند ولی احتمال می دهند جزو بنگاههای آسیب پذیر در مقابل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها باشند، این واحدها می توانند با مراجعه به وبگاه ستاد تحول صنایع و معادن به آدرس WWW.STSM.IR اقدام به ثبت نام نمایند.

امین کلاهدوزان مدیر برنامه مدیریت و منابع انسانی ستاد تحول صنایع و معادن هدف از اجرای پروژه "ثبت تجربیات موفق" را شناسایی و شناساندن تجربیات موفق و با ارزش واحد های صنعتی در تمامی حوزه های مدیریتی و فنی عنوان کرد و افزود:  آشنایی مدیران صنعتی با تجربیات موفق بقیه بنگاهها دارای ثمرات فراوانی همچون افزایش اعتماد به نفس مدیران در مواجهه با تنگناها و کاهش هزینه های مواجهه با این مشکلات است و ثبت این تجربیات موفق می تواند به گنجینه ارزشمندی برای  صنعت تبدیل شود.

به گفته وی، کلیه بنگاههای صنعتی که تجربیات موفقی دارند می توانند با مراجعه به وبگاه ستاد تحول صنایع و معادن به آدرسWWW.STSM.IR   نسبت به معرفی این تجربیات اقدام کنند و پس از بررسی و ارزیابی این تجربیات وزارت صنایع و معدن نسبت به مستند سازی و انتشار  این تجربیات اقدام خواهد نمود.

ثبت نام برای اخذ تسهیلات جهت تولید مولدهای برق مقیاس کوچک (CHP)  که از 18خردادماه امسال آغاز شده است و همچنان  ادامه دارد. تاکنون نیز بیش از 160 واحد صنعتی و معدنی برای اخذ تسهیلات  در این طرح ثبت نام کرده‌اند. اشخاصی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارند می توانند به وبگاه ستاد تحول صنایع و معادن مراجعه کنند...../تحلیل:عصرایران