اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

دلنوشته فرمانده کل سپاه در مناطق عملیاتی


سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که برای زیارت یادمان‌های دوران دفاع مقدس در جنوب کشور به زائران راهیان نور پیوسته بود، دلنوشته‌ای به یادگار گذاشت.

خبرگزاری ایسنا: سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که برای زیارت یادمان‌های دوران دفاع مقدس در جنوب کشور به زائران راهیان نور پیوسته بود، دلنوشته‌ای به یادگار گذاشت.

متن دلنوشته فرمانده کل سپاه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهدای هشت سال دفاع مقدس، با ایمان بالا و بصیرتی وصف ناشدنی می‌دانستند، آینده این انقلاب چگونه در معرض خطر دشمنان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد و خیل عظیمی از آنان از خدا می‌خواستند پیکرهای مطهرشان مفقود بماند تا با مرور زمان توسط عده‌ای دیگر که عاشق و دلسوخته انقلاب هستند استخوان‌های آنان پس از سال‌ها از زیر خاک‌ها بیرون کشیده شده و به عنوان سندی بر مظلومیت اسلام و حقانیت انقلاب اسلامی به جهانیان معرفی شوند و بدینوسیله جریان انقلاب اسلامی را زنده نگه دارند و به ما راه و رسم ایثار و فداکاری برای اسلام و دین خدا را بیاموزند تا بدانیم امروز باید چگونه با گذشت کامل از نام و یاد خود، همه چیزمان را فدای اسلام و انقلاب اسلامی کنیم.

از همه آنان که عاشقانه بدنبال پیکر مطهر شهیدان مفقودالاثر و گمنام هستند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

فرمانده کل سپاه


ویدیو مرتبط :
حضور فرمانده سپاه ناحیه رامسر در مناطق برف زده روستایی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش فرمانده ارتش لبنان به شایعه حضور سپاه در این کشور'جان قهوه چی' فرمانده ارتش لبنان گفت: كسانی كه در لبنان برای رواج دادن فتنه بین طایفه ها تلاش می كنند ،در  خدمت رژیم صهیونیستی هستند.

 

به گزارش ایرنا از بیروت ، قهوه چی امروز (شنبه) طی اظهاراتی گفت: ارتش لبنان در تلاش است از بروز هر گونه فتنه جلوگیری به عمل آورد.

وی تصریح كرد: ارتش آماده رویارویی با بحران در كشور است و در تمامی مناطق كشور به خصوص مناطق مسیحی حضور كامل دارد.

فرمانده ارتش لبنان در خصوص وضعیت كشور بعد از صدور كیفرخواست دادگاه حریری گفت: من نگران وضعیت كشور هستم ولی از آن نمی ترسم زیرا ارتش در آماده باش كامل به سر می برد.

جان قهوچی در پاسخ به سئوالی در خصوص حضور افراد سپاه پاسداران ایران در مناطق مختلف جبل لبنان ، با رد این موضوع ، گفت : ما هیچ گزارشی در این خصوص در اختیار نداریم.

فرمانده ارتش لبنان تأكید كرد: ارتش هیچ موضوع غیر عادی در مناطق جبل مشاهده نكرده است .

در حال حاضر عامل اصلی بحران در لبنان دادگاه ویژه بین المللی ترور 'رفیق حریری' نخست وزیر اسبق این كشور و كیفر خواست آن است كه گفته می شود اوایل ماه میلادی آینده صادر خواهد شد.

برخی گزارش ها حاكیست كه این دادگاه تلاش دارد شماری از اعضای حزب الله لبنان را به دخالت در این ترور متهم نماید.

سید حسن نصرالله دبیركل حزب الله لبنان طی ماه های اخیر با انجام چند سخنرانی ، گوشه هایی از واقعیت های پرونده ترور حریری را برای مردم كشورش بازگو كرد.

چندی پیش ، گروهی از اعضای دادگاه حریری به مطب خانم دكتری در ضاحیه (جنوب) حمله كردند و قصد داشتند پرونده چند بیمار را بیرون ببرند.

دبیر كل حزب الله لبنان در سخنرانی اخیر خود این اقدام را غیر اخلاقی و غیر شرعی خواند و از تمامی لبنانی ها خواست تا با این گروه همكاری نكنند.../ایرنا