اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

دستگیری باند 12 نفره در انگلیس به اتهام "سوءاستفاده جنسی از کودکان"  سوءاستفاده جنسی,سوءاستفاده جنسی از کودکان,آزار جنسی کودکان,تجاوز به کودک,سوءاستفاده جنسی از دختران,شبكه خبری بی بی سی

دستگیری باند 12 نفره در انگلیس به اتهام "سوءاستفاده جنسی از کودکان"

پلیس انگلیس 12 مرد را در شهر آكسفورد در ارتباط با پرونده‌ای مربوط به "سوءاستفاده جنسی از کودکان" دستگیر کرد.

 

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مقامات پلیس انگلیس اعلام کردند که بازداشت شدگان بین 21 تا 37 سال سن دارند و پرونده آنها مربوط به سوءاستفاده جنسی از 24 دختر 11 تا 16 ساله است. ماموران پلیس این كشور معتقدند، باند مزبور مدت شش سال است كه این اقدامات مجرمانه و بیرحمانه را انجام می‌دهند.

 

به گزارش شبكه خبری بی بی سی، این 12 مرد همچنین متهم به توزیع مواد مخدر هستند. راب میسون، افسر پلیس این پرونده گفت: پلیس، هویت تعدادی از مشتریان این باند را که از این کودکان استفاده می‌کرده‌اند، شناسایی کرده‌ است.

وی گفت: محافظت کردن از قربانیان این پرونده چه از نظر سلامت جسمی و چه از نظر فاش نشدن هویت آنها، اولویت اول پلیس است./ایسنا


ویدیو مرتبط :
t2 12 sub - amp t1500

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

باند بزرگ "منصور سنجاب" متلاشی شد/دستگیری 5 مرد و یک زن جوان(+عکس)اخبار,اخبار حوادث ,سرقت

 

اخبار حوادث - باند بزرگ "منصور سنجاب" متلاشی شد/دستگیری 5 مرد و یک زن جوان

اعضای باند بزرگ سرقت و شرارت در شرق پایتخت در سه عملیات پی در پی پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در پی وقوع افزایش سرقت خودرو  و شرارت در محدوده شرق تهران ماموران کلانتری‌ افسریه ماموریت یافتند رسیدگی موضوع را در دستور کار خود قرار داده و در صدد شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملان این سرقت‌ها برآیند.
 
در ادامه ماموران اقدام به اجرای گشت زنی‌های نامحسوس در محدوده‌های جرم‌خیز شرق تهران نمودند، تا اینکه 16 اسفندماه ماموران کلانتری افسریه یکی از اعضای باند سرقت و شرارت را به هویت رحمان که از اراذل و اوباش سطح یک تهران می‌باشد، در محدوده مشریه شناسایی و جهت دستگیری وی وارد عمل شدند. 
 
متهم به محض مشاهده ماموران به خانه خود که در همان حوالی بود فرار کرد و به دنبال آن ماموران ضمن هماهنگی با بازپرس دادسرای ناحیه 14 تهران دستور ورود به منزل و بازداشت متهم را دریافت کردند.
 
به دنبال این موضوع ماموران ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل متهم شده که وی جهت فرار از دست پلیس خود را از طبقه دوم آپارتمان به داخل کوچه پرتاپ کرد که با هوشیاری ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
 
پس از انتقال متهم به کلانتری وی تحت بازجویی فنی و پلیسی قرار می‌گیرد و مشخص شد نامبرده همدست یکی از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار تهران به نام منصور معروف به "منصور سنجاب"، می‌باشد.
 
در ادامه با راهنمایی‌های متهم دستگیر شده ماموران به محل مخفیگاه منصور رفته و ضمن کمین در اطراف خانه منصور، نامبرده را با یک دستگاه خودروی پراید که پس از استعلام مشخص شد خودرو نیز مسروقه است، مشاهده کرده و زمانی که وی قصد پیاده شدن از خودرو را داشت توسط عوامل انتظامی دستگیر می‌شود.
 
متهم در همان بدو دستگیری اعلام داشت خودرو متعلق به یکی از دوستانش  به هویت وحید که او نیز از افراد شرور منطقه است، می‌باشد که ماموران ضمن گرفتن آدرس محل سکونت نامبرده به مخفیگاه وی در محله تهرانپارس رفتند و پس از ورود به منزل که پاتوقی برای خلافکاران بود 3 مرد به هویت وحید، ارمان، ساسان و یک زن جوان به نام نسترن که همگی از اعضای باند شرارت و سرقت "منصور سنجاب" بودند، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
 
رئیس کلانتری 156 افسریه سرگرد احد الله یوسفوند در گفتگو خبرنگار ما با اشاره به اینکه متهمان از اعضای باند بزرگ سرقت و شرارت در شرق پایتخت هستند، خاطر نشان کرد: ضمن تکمیل پرونده متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
 
گفتنی است ماموران در بازرسی از محل پاتوق اعضای باند یک و نیم کیلو حشیش تعداد زیادی اموال مسروقه خودرو و مدارک شناسایی کشف و ضبط کردند. 

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران